Češi v akci 243

Po pondělním Memoriálu Luboše Tomíčka o uplynulém víkendu termínový kalendář doslova zešílel. Během dvou dnů bylo na pěti stadiónech v Čechách a na Slovensku naplánováno pět různých akcí. Déšť naštěstí zmařil jen svitavské stopětadvacítky doprovázející mistrovský flat track, které byly posunuty na nadcházející sobotu. V zahraničí to však bylo s účastí našich závodníků slabší pochopitelně s čestnou výjimkou SGP v Toruni. Navíc Michal Dudek a Zdeněk Holub zůstali místo cesty do Míšně doma, protože pětačtyřicátý ročník tradičního mítinku o Stříbrnou botu spláchnul déšť.

 

A tak se za hranicemi v uplynulých sedmi dnech objevili jen Slováci, jejichž bodový zisk jako jediný zvýšil skóre družstva Arenamoto Hungary ve druhém odloženém kole maďarské týmové soutěže v Debrecenu v sobotu.

Lepší byl sedmibodový Patrik Búri (0 1 1 1 4* 0), na jehož bedra byl dokonce vložen žolík. Ján Mihálik (0 1 0 1 0) přispěl dvěma body. Jednoznačně triumfoval Nagyhalasz s Jakubem Jamrogem, Viktorem Trofimovem, Stanislavem Mělničukem a Andrejem Kobrinem v sestavě.

Ján Mihálik prožil závodní víkend
Ján Mihálik prožil závodní víkend

Ilustrační foto: Karel Herman