Archiv pro rubriku: Servis

Rýsuje se rekonstrukce dalšího plochodrážního stadiónu

Liberec – 5. září
Sezóna v Liberci sedmého září končí. To, kdy a v jaké podobě začne ta následující, je velké dilema. Stadión by potřeboval investici jako sůl a tak se o začátku roku pracuje na možnostech, co se dá se areálem ve Starých Pavlovicích dělat dál.

Staré Pavlovice mají ideální polohu v Liberci  a tak zástupci klubů přednesli svůj návrh na městě a kraji. To, že u nás se snaží a podle svých možností pomáhají, je známé, ale ty zatracená PENÍZE schází asi všude.

Můj osobní názor je malá gramotnost a hlavně i odvaha se pouštět do něčeho nového. Stadión v Liberci už jednou dostal zásadní změnu a tak proč to neposlat ještě o kousek dál. Osobně pamatuji, jak se celou zimu místo do tělocvičny chodilo do truhlárny a dělala se nová banda.

Liberec má stadión s velkou tradicí a tak budoucnost je v našich rukách, těším na vás u nás v Liberci Starých Pavlovicích.

 

Levnější kniha může získat na hodnotě autogramem

Praha – 4. dubna
Vedle prodejní premiéry nové publikace Česká plochodrážní ročenka si při sobotní Velké ceně UNITOP na pražské Markétě bude možné pořídit také výpravnou knihu sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA od Petra Dufka a Romana Apeltauera. Vedle ceny nižší o šedesát korun oproti běžné obchodní síti, mohou zájemci získat další cenný bonus v podobě autogramů trojice vítězů pardubického závodu všech závodů.

 

Oproti křtu knihy na výstavě Racing Expo v listopadu bude chybět Oldřich Klaudinger, Milan Špinka, Jiří Štancl a Tomáš Topinka však budou na Markétě zájemcům o autogram k dispozici

Nejméně svého času může pobytu u prodejního stolečku poblíž salónku Tonyho Kaspera věnovat Tomáš Topinka. Protože bude celý závod soudcovat, mihne se na autogramiádě na zhruba dvacet minut, než zmizí na zasedání jury.

Od půl druhé však bude všem fanouškům k dispozici Milan Špinka. O nějakou půlhodinku později dorazí také Jiří Štancl. Vedle nákupu knih a zisku autogramů s osobním věnováním od českých plochodrážních velikánů zbude určitě čas na pořízení snímků či přátelské klábosení.

Program sobotní autogramiády:

13:30 – 13:50 Tomáš Topinka
13:30 – 14:30 Milan Špinka
14:00 – 14:30 Jiří Štancl

Poznámka: uvedené časy jsou orientační

Foto: Karel Herman

Filip Šitera přebírá otěže Milana Špinky

Mladá Boleslav – 5. února
Po dvanácti letech se Milan Špinka rozhodl ukončit svou činnost jako manažer české státní reprezentace, kterou na podzim 2006 převzal po Josefu Laštovkovi. Sportovní komise ploché dráhy na svém včerejším zasedání vyhověla jeho žádosti o uvolnění z funkce. Zároveň na uprázdněný post jmenovala Filipa Šiteru.

Filip Šitera byl včera jmenován manažerem české reprezentace

Foto: Mirek Horáček

Slaný bude mít novou dráhu

Slaný – 11. prosince
Podzimní dny zastihly Eduarda Krčmáře staršího v pilné práci na slánském ovále. Z Polska bylo dovezeno nějakých sto padesát tun nového materiálu. Ten se smíchal s druhou skrývkou z české pískovny, aby na stadiónu středočeského královského města vznikl úplně jiný ovál než doposud.

Takhle vypadal slánský ovál minulý pátek

Foto: František Němec

Olympané jedou na lyže

Praha – 1. prosince
Junioři Jan Kvěch, Petr Chlupáč, Patrik Mikel a Daniel Klíma spolu s Ondřejem Smetanou vyrážejí pod hlavičkou Olympu Praha na zimní soustředění. V rakouském Söldenu je pod vedením Tomáše Topinky čeká lyžování od pondělí do čtvrtku.

V Rakousku se budou připravovat také Petr Chlupáč a Jan Kvěch