Archiv pro rubriku: Komerční zóna

Box v depu knihovničky plochodrážních fanoušků už nezůstane prázdný

Praha – 17. ledna
Už je to tady! Maily, es-em-esky a telefony plochodrážních fanoušků, kteří se ptali na termín vydání očekávané knihy „sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA“ mohou být konečně zodpovězeny kladně. Publikace, na níž jsme si dělali místo v knihovně již před Vánoci, po komplikovaném porodu konečně spatřila světlo světa. Již je hotová a postupně se raduje z hlazení svých prvních čtenářů. A ti z řad čtenářů magazínu speedwayA-Z, získávají nezanedbatelný bonus.

 

„Knížka je venku a pozvolna se expeduje k distributorům,“ říká Petr Dufek, jeden z autorů, se šťastným výrazem na tváři. „Bude však k dostání jen v knihkupectvích Luxor a vybraných prodejnách dobrých knihkupců. Od dnešního dne se například začíná prodávat v prodejně knih na nádraží v Pardubicích.“

Zájemci si mohou knížku objednávat na adrese info@sokratesmedia.cz. Prodejní cena v knihkupectvích je 450 Kč. Čtenářům magazínu speedwayA-Z je však poskytována sleva 100 Kč. Stačí, když do objednávky napíší heslo: speedwaya-z.

Inzerát Pavla Kuchaře

Prodám plochodrážní motorku 125ccm.Motor Shupa s hlavou Takegava Superhead 2V, kartery také Takegeava, zapalování PVL. Motor po celkovém repasu, jednou jetý. Rámovina Jawa. S tímto motorem byl Pavel v roce 2017 vicemistr světa v Morizes. K motorce spousta náhradních dílů plus sada rozet.Cena 45000 Kč, dohoda o ceně možná. Dále prodávám plechovou botu, novou pochromovanou velikost 42. Cena 1000 Kč. Boty Daytona velikost 41.Stav viz, foto cena 800 Kč. Boty TCX, u pravé boty na patě propálená umělá hmota od výfuku, ale ničemu to nevadí. Cena 1500 Kč. Chrániče těla Kenny,košile ,viz, foto cena 700 Kč. Chrániče těla kompletní LEATT 3DF, inteligentní pěna velikost S, cena 2000 Kč. Vše prodám i jednotlivě, další fotografie pošlu, bližší informace na telefonu 777820042.

Inzerát Matyáše Hlaváčka

Motorka po výměně blatníku a výfuku může jet oficiální závody, ale spíš je už na kostěnické blbnutí, kde nadělá ještě hodně radosti za ty peníze. Rámovina od šroubků udělaná, motor po servisu Vladimíra Dvořáka, je možná doložit fakturou za díly a práci. Zatím bez karburátoru. Cena Kč 33.000,-. Plus bedna dílů a přední šroubková guma na led.

Pozlacená Fabia předjíždí Zlatou přilbu

Praha – 14. prosince
Plochodrážní veřejnost napjatě očekává vstup knihy „sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA“. Pochopitelně není divu, závod všech závodů čeká na souborné zpracování třicet let od knihy Juraje Ilji Jenčy, odkud jsou jisté faktografické chybičky čas od času stále přebírány. Publikace by měla být v posledních stadiích přípravy, ale do Vánoc si můžete pořídit jiné dílo z pera Petra Dufka, Pozlacená fabia. Ve středu vám ji podepíše nejen sám autor, ale přímo i Jan Kopecký, o němž celý příběh je.

 

Stačí ve středu 19. prosince krátce před šestnáctou hodinou dorazit do knihkupectví Luxor v OC Europark v pražských Štěrboholích. Na pořadu je křest knížky, jehož se zúčastní jak Petr Dufek, tak Jan Kopecký.

Soutěžák, který svůj vůz Škoda Fabia ve specifikaci R5 dovedl až na post vítěze mistrovství světa kategorie WRC2  může zvěčnit svůj autogram rovnou do své biografie plné úchvatných fotografií. Knížka Pozlacená fabie totiž bude na středeční akci v prodeji.

Mistrovství světa motocyklů přijíždí na předvánoční trh již pojednadvacáté

Brno – 14. listopadu
Že velcí motorističtí fandové nemají vyhraněný zájem pouze o jedinou disciplínu, svědčí příklad Karla Hermana akreditovaného za AbajaFans při brněnské velké ceně nebo Kirila Ianatchkova, který barvy speedwayA-Z hájil dokonce ve čtyřech letošních závodech světových superbiků. I proto může být pro plochodrážní čtenářstvo zajímavá informace o chystaném jednadvacátém vydání knihy Mistrovství světa motocyklů. Na jejím ročníku 2018 se podíleli tradičně Vladimír Rejda, Tomáš Gescheidt a Václav Duška mladší.

 

Kniha se věnuje slovem a hlavně obrazem silničářským seriálům Grand Prix, mistrovství světa superbike, Red Bull Rookies Cup, evropským šampionátům, národním mistrovstvím České republiky, Německa, britským superbikům, Alpe Adria, španělskému CEV, IRRC na přírodních okruzích a nově též mistrovství světa endurance a ADAC junior Cup.

Kniha o formátu 22,5 x 31,5 cm čítá 224 stran a můžete si ji objednat na e-mailu fotorejda@volny.cz či mobilu 607 958 673. U příležitosti jejího vydání se v pondělí 17. prosince od 16:00 hodin uskuteční tradiční autogramiáda silničářských es v brněnském klubu Šelepka, kde můžete vyhrát spoustu zajímavých cen.