Archiv pro rubriku: Komerční zóna

Kultovní kniha silničních motocyklů je tu opět

V předvánočním čase vychází 22. ročník knihy MISTROVSTVÍ SVĚTA MOTOCYKLŮ 2019. Kniha obsahuje GRAND PRIX a MS Superbike a dále pak MotoE, Red Bull Rookies Cup, MS Supersport 300, národní šampionáty Německa, České republiky, britské mistrovství SBK, Alpe Adria, španělský CEV, přírodní okruhy IRRC, MS Endurance a Adac Junior Cup. Texty v angličtině, němčině a češtině, kompletní přehled výsledků. Hlavní část knihy tvoří množství barevných fotografií. Kniha formátu 22,5 x 31,5 cm má 224 stran. Knihu si můžete objednat na e-mailu fotorejda@volny.cz či SMS na čísle 607 958 673. Cena publikace je 569 Kč + poštovné dle platných ceníků. U příležitosti vydání se uskuteční tradiční autogramiáda, a to v neděli 8.prosince 2019 v brněnském klubu Šelepka od 15 hodin za účasti našich předních  současných i bývalých silničních motocyklových jezdců. Můžete vyhrát i zajímavé ceny! Více na www.fotorejda.com.

Bronzová neděle přinese zlato

Praha – 14. listopadu
Náklad knihy Zlato z ledu, který Jiří Hájek sepsal především o Milanu Špinkovi, se z tiskárny začne expedovat v v úterý 26. listopadu. To přináší skvělou zprávu pro všechny, kteří by jí chtěli potěšit své blízké pod vánočním stromečkem. Již při bronzové neděli začne být k mání v klasické i internetové síti knihkupectví Luxor. Další možnosti jejího nákupu budou upřesněny dodatečně.

Milan Špinka prezentuje knihu Zlato z ledu

Foto: Pavel Fišer

Zlato z ledu má obálku

Praha – 10. listopadu
Nejnovější kniha Jiřího Hájka s názvem Zlato z ledu bude slavnostně pokřtěna dnes před obědem na výstavě Racing Expo. Do prodeje se dostane ve druhé polovině měsíce a čtenáři magazínu speedwayA-Z se prozatím mohou kochat její obálkou.

Box v depu knihovničky plochodrážních fanoušků už nezůstane prázdný

Praha – 17. ledna
Už je to tady! Maily, es-em-esky a telefony plochodrážních fanoušků, kteří se ptali na termín vydání očekávané knihy „sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA“ mohou být konečně zodpovězeny kladně. Publikace, na níž jsme si dělali místo v knihovně již před Vánoci, po komplikovaném porodu konečně spatřila světlo světa. Již je hotová a postupně se raduje z hlazení svých prvních čtenářů. A ti z řad čtenářů magazínu speedwayA-Z, získávají nezanedbatelný bonus.

 

„Knížka je venku a pozvolna se expeduje k distributorům,“ říká Petr Dufek, jeden z autorů, se šťastným výrazem na tváři. „Bude však k dostání jen v knihkupectvích Luxor a vybraných prodejnách dobrých knihkupců. Od dnešního dne se například začíná prodávat v prodejně knih na nádraží v Pardubicích.“

Zájemci si mohou knížku objednávat na adrese info@sokratesmedia.cz. Prodejní cena v knihkupectvích je 450 Kč. Čtenářům magazínu speedwayA-Z je však poskytována sleva 100 Kč. Stačí, když do objednávky napíší heslo: speedwaya-z.