Archiv pro rubriku: Komerční zóna

Jubileum knihy Mistrovství světa motocyklů 2017

Tradiční kniha Mistrovství světa motocyklů se letos dočkala svého dvacátého ročníku. Rozšířené vydání se věnuje nejen MotoGP, ale také ostatním silničním seriálům. Její hlavní částí je množství barevných fotografií, ale čtenáři najdou klasicky texty v češtině, němčině a angličtině a rovněž vyčerpávající výsledkový servis. Publikace je k mání za Kč 560,-, objednávky na e-mailové adrese fotorejda@volny.cz či formou SMS na 607 958 673. U příležitosti jejího vydání se ve středu od 16:00 v prostorách brněnského klubu Šelepka koná autogramiáda s elitními silničáři, při níž mohou návštěvníci vyhrát zajímavé ceny.

Motocykly Sebastiana Kösslera na prodej

Pan Kössler nabízí dva motocykly 125 ccm, na kterých v uplynulých třech sezónách  jezdil jeho syn Sebastian. Motocykly byly postaveny v Shupě do podvozků pětistovek. Oba mají dvouventilové motory SH2V, s hlavou Takegawa, digitálním zapalováním PVL, karburátorem 29 na metanol, tedy stejné parametry jako používáme v současné době pro nové motory. Motocykly byly po celou dobu velmi udržované.

Servis motorů byl proveden naposledy pro sezónu 2017, přičemž letos moc jeté nejsou, protože Sebastian se už spíše věnoval ježdění na dvěstěpadesátce.

Cena za každý motocykl je 2300 Euro dle aktuálního kurzu necelých 59.000,- Kč.

K dispozici je i sada rozet.

Případní zájemci mohou kontaktovat Shupu  mailem: shupa@shupa.cz
nebo telefonicky na 724 264 022.

Fotbalová jedenáctka by měla smůlu

Česká Třebová – 7. června
Pravidelný jarní prodej knížek z produkce vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové je u konce, což znamená, že také Česká plochodrážní ročenka 2017 se na pultech bude objevovat již jen sporadicky. Ostatně volných publikací zůstalo k míní již jen skutečně několik. Ani poptávka ze strany fotbalové jedenáctky by nemohla být uspokojena. Máte-li proto zájem mít ve své knihovničce také třinácté vydání oblíbené knížečky, pošlete e-mail s objednávkou raději hned. Již třeba za slabou hodinku můžeme mít naprosto vyprodáno a nad prosbami opozdilců budeme moci stejně jako v předchozích letech jen záporně zakroutit hlavou.

plochodrážní ročenka obálka 2017.indd

Večer nezapomeňte na Ročenku

Praha – 25. dubna
Knižní produkce vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové bude v přímém prodeji během dnešního úvodního finále šampionátu jednotlivců na pražské Markétě. Před salónkem Tonyho Kaspera si pochopitelně zájemci můžou koupit žhavou novinku Česká plochodrážní ročenka 2017. Třinácté vydání edice kompletně mapující dění na českých oválech samozřejmě až do vyprodání zásob distribuujeme rovněž poštou.

Prodejní místo s knihami najdete rovnou za hlavním vstupem
Prodejní místo s knihami najdete rovnou za hlavním vstupem

Foto: Mirek Horáček