Archiv pro rubriku: speedwayA-Z

Magazín speedwayA-Z přispěje třetímu Srandamači svým pohárem

Česká Třebová – 15. srpna
Naši pravidelní čtenáři jistě s povděkem zaznamenali, že Karel Herman po svém debutu v publikaci Česká plochodrážní ročenka pravidelně pracuje i pro magazín speedwayA-Z. Muž, který se za čtyřicet let s fotoaparátem v ruce vypracoval mezi elitu své branže, zapadá do naší koncepce nejen svými brilantními snímky, nýbrž také svým přístupem k ploché dráze. Proto jej musely uchvátit kostěnické Srandamače, a když přišel s myšlenkou věnovat pohár pro jejich třetí letošní díl, v redakci pochopitelně našel pochopení. A tak se jeden plochodrážník bude tuto sobotu vracet s modrou přilbou.

 

Detaily Ceny speedwayA-Z budou upřesněny rovnou na místě. Avšak již dnes je jisté, že půjde o zvláštní rozjížďku na konec celého pořadu a bude se týkat kategorie Speedway. Vedle potlesku a uznání na jejího vítěze bude v cíli čekat zajímavý pohár, který rozhodně není putovní.

A protože se podle posledních zpráv do Kostěnic chystají závodníci, kteří tady ještě nebyli, je 3. Srandamač ideální příležitostí i pro fanoušky, jak vyplnit závodní vakuum, než závěr srpna udeří svou smrští plochodrážních událostí.

Pohár s modrou přilbou se již nemůže dočkat, až v sobotu přijede do Kostěnic
Pohár s modrou přilbou se již nemůže dočkat, až v sobotu přijede do Kostěnic

Foto: Karel Herman

Česká plochodrážní ročenka 2016 se může vydat ke svým čtenářům

Česká Třebová – 13. dubna
Včera odpoledne do našeho vydavatelství dorazily banánové krabice plné publikací Česká plochodrážní ročenka 2016. Její dvanácté vydání se na první pohled liší od svých starších sestřiček lepenou vazbou, které mu propůjčuje knižnější vzhled. Vzhledem k přízni našich sponzorů, které se již léta snažíme nezklamat pouze průměrnou prací, však zůstane zachována cena ve výši Kč 125,-. Knížečka se poprvé vydá za svými čtenáři v sobotu, kde bude v prodeji během prvního kola letošní extraligy. V dějištích českých závodů bude k mání až do vyprodání celého nákladu, což dle předchozích zkušeností bývá poměrně záhy. Ročenku zasíláme poštou, stačí jen zaslat objednávku na e-mail rocenka@speedwayA-Z.cz. V takovém případě účtujeme Kč 50,- za poštovné a balné.

Část nákladu na snímku se již nemůže dočkat svých čtenářů
Část nákladu na snímku se již nemůže dočkat svých čtenářů

obalka-2016

Česká plochodrážní ročenka 2016 půjde do prodeje v nejbližších dnech

Česká Třebová – 8. dubna
V posledním stadiu svého vzniku se nachází publikace Česká plochodrážní ročenka 2016, která se do prodeje dostane v nejbližších dnech. K mání bude v přímém prodeji během všech závodů u nás až do vyprodání nákladu, což je většinou otázkou pár týdnů, připravena bude opět i zásilková služba poštou. Na titulní straně je úřadující šampión Václav Milík, a protože dvě ze svých barem, tedy žlutou a červenou vyčerpal již při svých předchozích triumfech, nezbylo než pro letošní vydání zvolit elegantní černou.

obalka-2016