Archiv pro rubriku: speedwayA-Z

Česká plochodrážní ročenka 2019 by mohla oficiálně závodit s pětistovkou

Česká Třebová – 11. února
Bláznivý nápad poskládat všechno podstatné z celé sezóny na našich oválech a sepsat to do knižní publikace se v mé hlavě nezrodil jen tak zničehonic. Avšak po pár nesmělých samizdatových či rukopisných popisech nabral jasnější kontury až někdy v létě 2004. A vskutku na jaře 2005 spatřila světlo světa první publikace Česká plochodrážní ročenka. Letos chystáme již její patnáctý ročník, takže by se dalo konstatovat, že populární knížečka dospěla do věku, v němž by se mohla ucházet o start v sedle pětistovky. Nadsázku stranou, drtivá většina českých závodníků má na stránkách ročenek z produkce vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové kompletně zachycenou svoji kariéru a to od okamžiků, kdy se prvně postavili k bílé pásce alespoň v jedné jediné ukázkové předváděcí jízdě. Pořádný dík patří všem našim partnerům, jejichž klíčová ekonomická pomoc přichází několik let v řadě. Chcete-li se rovněž Vy stát součástí projektu, jenž má v historii českého motorismu jen pramálo obdob, stačí se jen otázat na detaily inzerce na mobilu 604 534 551 či e-mailu vydavatelstvi@speedwayA-Z.cz.

Inzerentům se nabízí prostor pro inzerát v barevné části knížečky a jejich loga se objeví také na titulní stránce, jejíž podobu opět pomůže vytvářet Josef Franc coby český šampión jednotlivců
Inzerentům se nabízí prostor pro inzerát v barevné části knížečky a jejich loga se objeví také na titulní stránce, jejíž podobu opět pomůže vytvářet Josef Franc coby český šampión jednotlivců

Ať jste v Novém roce pro mnoho lidí jedničkami

Česká Třebová – 1. ledna
Jsou tu první vteřiny roku 2019 a venku je pořádný rachot, jakoby vyznavači zábavné pyrotechniky na kritiky na svou adresu odpovídali větším kalibrem. Ovšem příchod letopočtu s devatenáctkou na konci je potřeba pořádně oslavit jako ostatně pokaždé, sotva se Silvestr přesune do historie. Proto mi v této chvíli dovolte, abych jménem celého týmu magazínu pozvedl číši šampaňského a popřál Vám všem hodně štěstí, lásky a zdraví, ale také mnoho lidí okolo sebe, pro něž budete jedničkami. Nás v redakci čeká patnáctá sezóna a budeme se ze všech sil snažit, aby naše práce pořád stála za to!

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 končí

Česká Třebová – 25. května
Déšť minulý čtvrtek zrušil nejen pardubickou extraligu, ale pochopitelně zabránil rovněž prodávat ve Svítkově knížečku Česká plochodrážní ročenka 2018. Pokud souhrnnou kompilaci dění na českých oválech v uplynulém roce stále nemáte, nabízí se vám ještě dvě šance. První je objednávka pro zaslání poštou, druhou je přímý nákup při nedělní ouvertuře první ligy na pražské Markétě. Jelikož z celého nákladu zbývá opravdu pár posledních kousků, najdete v Praze náš stoleček s plochodrážními knížkami v letošní sezóně už naposledy.

Publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 s bílou obálkou, jejíž design pomáhal určovat sám Josef Franc, mizí z prodejního stolečku vskutku rychle

Foto: Mirek Horáček

Česká plochodrážní ročenka 2018 je jedinou jistotou pardubické extraligy

Česká Třebová – 15. května
Již ve čtvrtek v pardubickém Svítkově pokračuje svým druhým kolem česká extraliga. Při nedělním finále českého šampionátu v Kopřivnici reagovali na otázky po svých sestavách úsměvy spojenými s pokrčením ramen jak Lubomír Vozár, tak Tomáš Topinka. A podobně by se dozajista zachovali Milan Mach a Ján Daniel, pakliže by byli na Letním stadiónu přítomni. A tak je minimálně do zítřka jedinou jistotou fakt, že ve Svítkově bude v přímém prodeji publikace Česká plochodrážní ročenka 2018. Možná už naposledy.


Tipujte:

Kdo vyhraje čtvrteční extraligový závod v Pardubicích?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Z hromady knížeček, které zkraje dubna dorazily z tiskárny Oftis, zbývá již jen pár kupiček, které se stydlivě krčí v koutku poslední krabice od banánů. Budou k mání poblíž vstupu na hlavní tribunu nedaleko od místa, kde se budou prodávat vstupenky a programy.

Bude-li zásoba vyprodána, přímý prodej končí. Pokud ještě část nákladu zbude, přivezeme ho na ouverturu první ligy do Prahy den po SGP České republiky. Nechcete-li letošní vydání zmeškat, raději si jej nechte poslat poštou na svoji adresu.

Knížky ve čtvrtek najdete v uličce mezi depem a hlavní tribunou

Foto: Mirek Horáček

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 finišuje

Česká Třebová – 11. května
Většina výtisků Česká plochodrážní ročenka 2018 si již našla místečka v knihovnách fanoušků sportu levých zatáček. Poslední zbývající exempláře budou nabídnuty formou přímého prodeje při nejbližších závodech ve Slaném, v Pardubicích a v Praze. Jisté je však pouze, že prodejní stoleček s knihami najdete zítra ve Slaném. Zásoba zbývajících ročenek se totiž tenčí a tenčí a je možné, že budou záhy beznadějně rozebrány. Pokud si nechcete nechat letošní vydání vyčerpávajícího přehledu o sportu levých zatáček ujít, raději si včas objednejte jeho odeslání poštou.

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 při nejbližších závodech:

datum: závod: prodejní místo: poznámka:
12.5. Memoriál Antonína Vildeho Slaný stoleček za mostem přes depo u vstupu na stadión
17.5. extraliga Pardubice stoleček poblíž prodeje vstupenek *
27.5. 1.liga Praha stoleček před salónkem Tonyho Kaspera *

Poznámka: * prodej nebude realizován v případě vyprodání publikace

Ve Slaném se zítra knížky prodávat stoprocentně budou

Foto: Mirek Horáček

Česká plochodrážní ročenka 2018 nemá nožičky, ale do vaší poštovní schránky s přehledem dojde

Česká Třebová – 11. dubna
Prague Open přineslo Josefu Francovi minimálně startovní číslo sedmnáct pro českou velkou cenu, avšak také první čtenáři si do své knihovničky pořídili zbrusu novou publikaci Česká plochodrážní ročenka 2017. Její přímý prodej při závodech bude pokračovat rovněž v následujícím týdnu při pražské extralize a pardubickém přeboru. Pakliže chcete knížečku vlastnit a nedostanete se na závody, zůstává možnost objednávky zaslání poštou, protože předchozí zkušenosti jsou takové, že v květnu je atraktivní shrnutí uplynulé sezóny beznadějně vyprodáno.

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka při nejbližších závodech:

14.4. ELVS Pardubice ne možno doručit na základě konkrétní objednávky
17.4. extraliga Praha ano stoleček poblíž salónku Tonyho Kaspera
18.4. přebor Pardubice ano stoleček poblíž prodeje vstupenek
21.4. přebor Březolupy v jednání
24.4. U21+U19 Praha ne možno doručit na základě konkrétní objednávky

 

Odeslání publikace Česká plochodrážní ročenka poštou:

Knížečka se za svými čtenáři umí vydat i sama poštou

Vzhledem k pracovnímu vytížení ve vydavatelství i jazykové škole Antonín Škach – Angličtina v České Třebové budou první výtisky expedovány během dnešního dne.

Objednat publikaci Česká plochodrážní ročenka 2018 si můžete objednat e-mailem rocenka@speedwayA-Z.cz či telefonicky na čísle 604 534 551. Upozorňujeme, že k ceně knížečky Kč 125,- účtujeme Kč 60,- za poštovné, balné a manipulaci.

Stoleček s plochodrážními knihami bude pro vás připraven opět v Praze a v Pardubicích

Foto: Mirek Horáček