Archiv pro rubriku: speedwayA-Z

Plochodrážní knížky míří do Prahy

Praha – 13. června
Sezóna 2021 v Čechách začíná pozdě, co se dá dělat, než doplnit souvětí o optimistickou větu, že konečně. V úterý v Praze na druhý pokus odstartuje první liga, o jejíž náhradní termín se spíše než koronavirus postaral úřední šiml. Za svými čtenáři dorazí i plochodrážní knížky. Fenomén o Jiřím Štanclovi je již beznadějně vyprodaný, zbývá pár kousků Sekáčka s Antonínem Kasperem starším v hlavní roli či evidentně poslední publikace o Zlaté přilbě od Petra Dufka a biografie Milana Špinky z pera Jiřího Hájka. Na prodejním stolečku však bude dost vysoký sloupek publikací Česká plochodrážní ročenka 2021 a vůbec poprvé i Pět životů Stanislava Urbana.


Důležité upozornění:

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu akce budou pořizovány fotografie, které mohou být použity pro účely propagace firmy Antonín Škach – Angličtina v České Třebové, IČO 866 95 665, jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů, pakliže výslovně nevyjádříte při příchodu k prodejnímu stolečku opak.


Dílo bývalého skvělého závodníka není rozhodně první vlaštovkou plochodrážní beletriemi mezi odbornými pracemi či díly literatury faktu. Cestu ke čtenářům si však rozhodně najde. Autor vložil své vyprávění do úst svého anděla strážného. Své přátele a kamarády nenazývá konkrétními jmény.

Nicméně Aleš, Zbyšek, Petr, Emil a další budou příznivcům sportu levých zatáček dostatečně známí. A pokud ne, strhující příběh je pohltí i tak. Navíc Stanislav Urban bude v úterý osobně přítomen a bude zájemcům své knihy podepisovat.

Příznivci motorismu dostávají na čtení novou knížečku

 

Česká plochodrážní ročenka 2021 se těší na své čtenáře

Česká Třebová – 14. května
Je o malinko štíhlejší než její starší sestřičky v předcházejících letech, nicméně domácí sezónu 2020 pokrývá neméně vyčerpávajícím způsobem. Zatím nebylo mnoho šťastlivců, kteří v ní mohli listovat, protože banánové krabice s jejím nákladem od tiskárny Oftis Ústí nad Orlicí dorazily do redakce až dnes. Vše se však začne rychle měnit a novoučká publikace Česká plochodrážní ročenka 2021 si najde cestu za svými čtenáři.


Objednávky je možné uplatnit na e-mailu rocenka@speedwayA-Z.cz či mobilu 604 534 551.


Prozatím budeme knížečky posílat poštou, kde k ceně Kč 130,- budeme účtovat dalších Kč 60,- za poštovné, balné a manipulaci. Jakmile situace dovolí, odstartuje i přímý prodej na závodech, při nichž budou k mání také další plochodrážní tituly.

Příznivci motorismu dostávají na čtení novou knížečku

Foto: Eva Palánová

Česká plochodrážní ročenka 2021 půjde do prodeje příští týden

Česká Třebová – 11. května
Expedice nových publikací Česká plochodrážní ročenka 2021 z tiskárny by s pravděpodobností hraničící s jistotou měla proběhnout tento pátek. Příští týden je začneme expedovat poštou dle přijatých objednávek. Pakliže budou diváci smět na evropské challenge v Pardubicích, zajistíme přímý prodej plochodrážních knih přímo na stadiónu. O všem Vás budeme pochopitelně informovat.

Eduard Krčmář se již raduje také na titulní straně knížečky Česká plochodrážní ročenka 2021

Česká Třebová – 28. dubna
V cíli své poslední rozjížďky plzeňského finále mistrovství republiky jednotlivců zvedl obě své ruce k nebi. Konečně se dočkal zlaté medaile jako sedmadvacátý muž, jemuž se podařilo usednout na nejvyšší český plochodrážní trůn. Fotograf magazínu speedwayA-Z Karel Herman pohotově zmáčknul spoušť svého Nikonu a Eduard Krčmář si jeho snímek vybral na titulní stránku nejnovější publikace vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové. Tradiční ohlédnutí za loňskou sezónou na našich oválech se ve společnosti Oftis Ústí nad Orlicí právě dostává do závěrečného stadia svého vzniku.

Eduard Krčmář rozhodl o vítězném snímku modrobílé obálky České plochodrážní ročenky 2021

Česká Třebová – 2. března
Eduard Krčmář dostal osmnáct špičkových snímků od fotografů magazínu speedwayA-Z akreditovaných na finálovém závodě šampionátu republiky v Plzni. Na obálku chystané knížečky se mohl dostat jen jeden z nich. Český šampión příliš neváhal a ukázal na snímek Karla Hermana, který jej zachytil při explozi radosti ze zisku svého prvního titulu.

 

Loga sponzorů tradičně zdobí obálku oblíbené publikace
Loga sponzorů tradičně zdobí obálku oblíbené publikace

Slánské eso na něm zvedá ruce nahoru, když projelo vítězně cílem rozjížďky s číslem dvacet, jejíž výsledek rozhodl, že o bod předčí úřadujícího šampióna Václava Milíka. Karel Herman zmáčknul spoušť právě včas, aby inkriminovaný okamžik zachytil.

Jeho snímek bude na titulní straně sedmnáctého vydání publikace, jež se obšírně ohlíží za uplynulou sezónou na českých i slovenských oválech. Podařená fotografie je ve své podstatě dokladem, že klíčoví sponzoři mohou být vidět rovněž i na levé straně motocyklu.

Chcete-li mít své logo na titulní straně modrobílé publikace Česká plochodrážní ročenka a ocitnout se v exkluzivní společnosti s Eduardem Krčmářem, není nic jednoduššího, než se ve vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové poptat na podmínky inzerce.

Vítězná radost Eduarda Krčmáře od Karla Hermana bude na titulní straně knížečky Česká plochodrážní ročenka 2021

Foto: Karel Herman

Eduard Krčmář je jediným porotcem

Česká Třebová – 23. února
To privilegium má jenom mistr republiky jednotlivců! Být na titulní stránce publikace Česká plochodrážní ročenka, jejíž design se navíc vyvede v jeho vlastních barvách. V šestnácti předchozích vydáních knížečky, jež bývá tradiční součástí začátku sezóny, se Eduard Krčmář objevil na spoustě fotografií. Na prestižní pozici však bude díky svému plzeňskému triumfu vůbec poprvé. Ve svém e-mailu má osmnáct snímků od fotografů magazínu speedwayA-Z, které jej zachycují v akci na ovále prakticky ze všech možných úhlů. A je jen a jen na něm, aby zvolil vítězný snímek. Pro inzerenty je výtečnou zprávou i skutečnost, že se layout publikace nemění, takže jejich loga budou ve společnosti českého šampióna!

Eduard Krčmář se v září stal individuálním mistrem republiky a jeho akční snímek bude zdobit titulní stranu publikace Česká plochodrážní ročenka 2021

Foto: Pavel Fišer