Archiv pro rubriku: speedwayA-Z

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 končí

Česká Třebová – 25. května
Déšť minulý čtvrtek zrušil nejen pardubickou extraligu, ale pochopitelně zabránil rovněž prodávat ve Svítkově knížečku Česká plochodrážní ročenka 2018. Pokud souhrnnou kompilaci dění na českých oválech v uplynulém roce stále nemáte, nabízí se vám ještě dvě šance. První je objednávka pro zaslání poštou, druhou je přímý nákup při nedělní ouvertuře první ligy na pražské Markétě. Jelikož z celého nákladu zbývá opravdu pár posledních kousků, najdete v Praze náš stoleček s plochodrážními knížkami v letošní sezóně už naposledy.

Publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 s bílou obálkou, jejíž design pomáhal určovat sám Josef Franc, mizí z prodejního stolečku vskutku rychle

Foto: Mirek Horáček

Česká plochodrážní ročenka 2018 je jedinou jistotou pardubické extraligy

Česká Třebová – 15. května
Již ve čtvrtek v pardubickém Svítkově pokračuje svým druhým kolem česká extraliga. Při nedělním finále českého šampionátu v Kopřivnici reagovali na otázky po svých sestavách úsměvy spojenými s pokrčením ramen jak Lubomír Vozár, tak Tomáš Topinka. A podobně by se dozajista zachovali Milan Mach a Ján Daniel, pakliže by byli na Letním stadiónu přítomni. A tak je minimálně do zítřka jedinou jistotou fakt, že ve Svítkově bude v přímém prodeji publikace Česká plochodrážní ročenka 2018. Možná už naposledy.


Tipujte:

Kdo vyhraje čtvrteční extraligový závod v Pardubicích?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Z hromady knížeček, které zkraje dubna dorazily z tiskárny Oftis, zbývá již jen pár kupiček, které se stydlivě krčí v koutku poslední krabice od banánů. Budou k mání poblíž vstupu na hlavní tribunu nedaleko od místa, kde se budou prodávat vstupenky a programy.

Bude-li zásoba vyprodána, přímý prodej končí. Pokud ještě část nákladu zbude, přivezeme ho na ouverturu první ligy do Prahy den po SGP České republiky. Nechcete-li letošní vydání zmeškat, raději si jej nechte poslat poštou na svoji adresu.

Knížky ve čtvrtek najdete v uličce mezi depem a hlavní tribunou

Foto: Mirek Horáček

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 finišuje

Česká Třebová – 11. května
Většina výtisků Česká plochodrážní ročenka 2018 si již našla místečka v knihovnách fanoušků sportu levých zatáček. Poslední zbývající exempláře budou nabídnuty formou přímého prodeje při nejbližších závodech ve Slaném, v Pardubicích a v Praze. Jisté je však pouze, že prodejní stoleček s knihami najdete zítra ve Slaném. Zásoba zbývajících ročenek se totiž tenčí a tenčí a je možné, že budou záhy beznadějně rozebrány. Pokud si nechcete nechat letošní vydání vyčerpávajícího přehledu o sportu levých zatáček ujít, raději si včas objednejte jeho odeslání poštou.

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 při nejbližších závodech:

datum: závod: prodejní místo: poznámka:
12.5. Memoriál Antonína Vildeho Slaný stoleček za mostem přes depo u vstupu na stadión
17.5. extraliga Pardubice stoleček poblíž prodeje vstupenek *
27.5. 1.liga Praha stoleček před salónkem Tonyho Kaspera *

Poznámka: * prodej nebude realizován v případě vyprodání publikace

Ve Slaném se zítra knížky prodávat stoprocentně budou

Foto: Mirek Horáček

Česká plochodrážní ročenka 2018 nemá nožičky, ale do vaší poštovní schránky s přehledem dojde

Česká Třebová – 11. dubna
Prague Open přineslo Josefu Francovi minimálně startovní číslo sedmnáct pro českou velkou cenu, avšak také první čtenáři si do své knihovničky pořídili zbrusu novou publikaci Česká plochodrážní ročenka 2017. Její přímý prodej při závodech bude pokračovat rovněž v následujícím týdnu při pražské extralize a pardubickém přeboru. Pakliže chcete knížečku vlastnit a nedostanete se na závody, zůstává možnost objednávky zaslání poštou, protože předchozí zkušenosti jsou takové, že v květnu je atraktivní shrnutí uplynulé sezóny beznadějně vyprodáno.

Přímý prodej publikace Česká plochodrážní ročenka při nejbližších závodech:

14.4. ELVS Pardubice ne možno doručit na základě konkrétní objednávky
17.4. extraliga Praha ano stoleček poblíž salónku Tonyho Kaspera
18.4. přebor Pardubice ano stoleček poblíž prodeje vstupenek
21.4. přebor Březolupy v jednání
24.4. U21+U19 Praha ne možno doručit na základě konkrétní objednávky

 

Odeslání publikace Česká plochodrážní ročenka poštou:

Knížečka se za svými čtenáři umí vydat i sama poštou

Vzhledem k pracovnímu vytížení ve vydavatelství i jazykové škole Antonín Škach – Angličtina v České Třebové budou první výtisky expedovány během dnešního dne.

Objednat publikaci Česká plochodrážní ročenka 2018 si můžete objednat e-mailem rocenka@speedwayA-Z.cz či telefonicky na čísle 604 534 551. Upozorňujeme, že k ceně knížečky Kč 125,- účtujeme Kč 60,- za poštovné, balné a manipulaci.

Stoleček s plochodrážními knihami bude pro vás připraven opět v Praze a v Pardubicích

Foto: Mirek Horáček

Nová publikace Česká plochodrážní ročenka 2018 debutuje při Prague Open

Česká Třebová – 6. dubna
Dnes dopoledne zastavila před sídlem vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové dodávka, z jejíchž útrob jsme vyložili banánové krabice plné výtisků nové knížečky Česká plochodrážní ročenka 2018. České plochodrážní jaro tím pádem již počtrnácté v řadě začíná rovněž prodejem publikace, která detailně mapuje dění na našich oválech za poslední sezónu.

 

Ke čtenářům se v přímém prodeji dostane poprvé během zítřejšího Prague Open. Ještě předtím bude k mání i na malé Markétě, kde bude představovat jednu z cen pro všechny startující v úvodním díle mistrovství republiky stopětadvacítek na malých drahách. S největší pravděpodobností bude dostupná i slovenským fanouškům v neděli v Žarnovici.

Česká plochodrážní ročenka 2018 není dražší než její starší sestřičky. Díky štědré podpoře firem, jejichž loga doprovodila snímek Josefa France na titulní straně, stojí knížečka i letos Kč 125,-. V příštím týdnu ji na základě objednávek začneme distribuovat rovněž poštou, kdy však budeme účtovat Kč 60,- za poštovné a balné.

Knížky prozatím dychtivě čekají, aby se vydaly za svými čtenáři

Foto: Mirek Horáček a Eva Palánová

Stoleček s knihami zítra najdete poblíž salónku Tonyho Kaspera

Návrh Josefa France dostal finální obrysy

Česká Třebová – 23. března
Již od roku 2005 patří titulní strana publikace Česká plochodrážní ročenka vedle logům inzerentů, jimž za jejich laskavou pomoc lze děkovat znovu a znovu, již pouze úřadujícímu mistru republiky. Tím je Josef Franc, který dostal doposud nevídanou možnost ovlivnit podobu knížečky, která zjara přichází do prodeje již počtrnácté. Pražský závodník si zvolil snímek z březolupského finále stejně jako styl podkladu, jež Adrian Rymel užívá na části jeho kombinéz. Grafik Václav Novák pracující pro ústeckoorlické vydavatelství OFTIS vtiskl jeho představě finální podobu. V současné době práce na vydání Česká plochodrážní ročenka 2018 finišují, a pakliže všechno klapne dle plánu, první zájemci si ji zakoupí na Markétě při Prague Open v sobotu 7. dubna.