Archiv pro rubriku: speedwayA-Z

Eduard Krčmář rozhodl o vítězném snímku modrobílé obálky České plochodrážní ročenky 2021

Česká Třebová – 2. března
Eduard Krčmář dostal osmnáct špičkových snímků od fotografů magazínu speedwayA-Z akreditovaných na finálovém závodě šampionátu republiky v Plzni. Na obálku chystané knížečky se mohl dostat jen jeden z nich. Český šampión příliš neváhal a ukázal na snímek Karla Hermana, který jej zachytil při explozi radosti ze zisku svého prvního titulu.

 

Loga sponzorů tradičně zdobí obálku oblíbené publikace
Loga sponzorů tradičně zdobí obálku oblíbené publikace

Slánské eso na něm zvedá ruce nahoru, když projelo vítězně cílem rozjížďky s číslem dvacet, jejíž výsledek rozhodl, že o bod předčí úřadujícího šampióna Václava Milíka. Karel Herman zmáčknul spoušť právě včas, aby inkriminovaný okamžik zachytil.

Jeho snímek bude na titulní straně sedmnáctého vydání publikace, jež se obšírně ohlíží za uplynulou sezónou na českých i slovenských oválech. Podařená fotografie je ve své podstatě dokladem, že klíčoví sponzoři mohou být vidět rovněž i na levé straně motocyklu.

Chcete-li mít své logo na titulní straně modrobílé publikace Česká plochodrážní ročenka a ocitnout se v exkluzivní společnosti s Eduardem Krčmářem, není nic jednoduššího, než se ve vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové poptat na podmínky inzerce.

Vítězná radost Eduarda Krčmáře od Karla Hermana bude na titulní straně knížečky Česká plochodrážní ročenka 2021

Foto: Karel Herman

Eduard Krčmář je jediným porotcem

Česká Třebová – 23. února
To privilegium má jenom mistr republiky jednotlivců! Být na titulní stránce publikace Česká plochodrážní ročenka, jejíž design se navíc vyvede v jeho vlastních barvách. V šestnácti předchozích vydáních knížečky, jež bývá tradiční součástí začátku sezóny, se Eduard Krčmář objevil na spoustě fotografií. Na prestižní pozici však bude díky svému plzeňskému triumfu vůbec poprvé. Ve svém e-mailu má osmnáct snímků od fotografů magazínu speedwayA-Z, které jej zachycují v akci na ovále prakticky ze všech možných úhlů. A je jen a jen na něm, aby zvolil vítězný snímek. Pro inzerenty je výtečnou zprávou i skutečnost, že se layout publikace nemění, takže jejich loga budou ve společnosti českého šampióna!

Eduard Krčmář se v září stal individuálním mistrem republiky a jeho akční snímek bude zdobit titulní stranu publikace Česká plochodrážní ročenka 2021

Foto: Pavel Fišer

Publikace Česká plochodrážní ročenka 2021 nabídne inzertní příležitosti

Česká Třebová – 28. ledna
Loňská sezóna na českých a slovenských oválech byla se svými čtyřmi měsíci rekordně krátká. Stála však dozajista za to. Byl by hřích ji nezachytit a porušit tradici táhnoucí se od roku 2005. Ačkoliv ve vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové pracujeme nejen na internetovém deníku speedwayA-Z, ale i třech větších knižních publikacích, knížečku Česká plochodrážní ročenka 2021 samozřejmě připravíme také. V této souvislosti upozorňujeme na skvělé inzertní možnosti, které umožní vyniknout po boku stálých partnerů, díky jejichž štědré přízni se naše plochá dráha dostává i do knihovniček fanoušků.

 

Každý inzerent se díky svému logu objeví rovněž na titulní straně publikace

Foto: Eva Palánová

Osobnosti Zlaté přilby se těší na diváky před dnešním přeborem

Pardubice – 20. července
Zásoba publikací Česká plochodrážní ročenka 2020 se nám v redakci výrazně ztenčila a tak je s největší pravděpodobností budeme dnes ve Svítkově na závodech letos prodávat vůbec naposledy. U našeho stolečku najdete i jiné plochodrážní tituly zejména Zlato z ledu, biografii Milana Špinky z pera Jiřího Hájka, a výpravnou knihu sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA od Petra Dufka a Romana Apeltauera. A to byl důvod pozvat pardubické závodníky, aby se v době zhruba mezi 16:15 a 16:45 podepisovali divákům.


Důležité upozornění:

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie, které mohou být použity pro účely propagace firmy Antonín Škach – Angličtina v České Třebové, IČO 866 95 665, jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů. Pakliže při příchodu vyjádříte přání, že nechcete být fotografováni, samozřejmě bude v rámci možností respektováno.


Milan Špinka za pódiu Zlaté přilby 1973

Přítomen bude Milan Špinka, který dodnes jediným vítězem závodu všech závodů, který se narodil přímo v Pardubicích. Pozvání přijali také Aleš Dryml, jeho starší syn Aleš a Marián Jirout.

Účast Petra Kučery není zatím jistá, nicméně není vyloučeno, že s fixem v ruce u stolečku s knihami zasedne také on.

Loňská autogramiáda s kompletním Dryml Teamem
Loňská autogramiáda s kompletním Dryml Teamem

Foto: Eva Palánová a archív

 

Plochodrážní knihy dorazí na Slovensko

Žarnovica – 1. července
Jan Kvěch byl v pátek poměrně zklamaný z informace, že jeho klubový kolega z polské Zielonej Gory Martin Vaculík nepojede dnešní mistrovství Slovenska, protože by si nestihl vyřídit včas koronavirové testy před dalším utkáním extraligy. Nicméně český junior bude slovenské eso zastupovat na dnešní autogramiádě. Spolu s ním budou divákům k dispozici také slavní čeští plochodrážníci Tomáš Topinka a Zdeněk Schneiderwind.


Důležité upozornění:

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie, které mohou být použity pro účely propagace firmy Antonín Škach – Angličtina v České Třebové, IČO 866 95 665, jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů. Pakliže při příchodu vyjádříte přání, že nechcete být fotografováni, samozřejmě bude v rámci možností respektováno.


Jan Kvěch bude hostem dnešní autogramiády

Podepisovat se budou pár minut zhruba hodinku před začátkem závodu za vstupní branou na Městský stadión. Není vyloučena účast dalších závodníků a podobná akce se s největší pravděpodobností bude opakovat i před zítřejší první ligou.

Vedle tradičních suvenýrů z produkce SC Žarnovica budou po oba dny k mání i plochodrážní knihy. Koupit můžete žhavé novinky Česká plochodrážní ročenka 2020 (5 euro) a biografii Milana Špinky Zlato z ledu (10 euro). Na pultě se objeví také poslední kousky výpravné publikace sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA (17 euro), která bude na Slovensku v přímém prodeji možná vůbec naposledy.

 

Foto: Pavel Fišer