V Kostěnicích se bude pálit metyl místo čarodějnic, byť i na ně přijde řada

Kostěnice – 22. dubna
Už příští sobotu pořádáme v Kostěnicích první letošní srandamač pro všechny jezdce a fanoušky, kteří propadli kouzlu ploché dráhy a skvělé atmosféry, která tyto závody vždycky provází. Naštěstí v této době neplatí žádná nesmyslná omezení a samozvaní odborníci momentálně marně hledají variantu viru, která by jim pomohla zdůvodnit uzavření sportovních areálů.

 

Aleš Duben (vlevo) v jednom z kostěnických duelů s Milanem Moravcem | foto Antonín Škach

Možnost svezení mají jezdci všech kubatur i flattrekáři a to jako vždy ve vyrovnané konkurenci, kdy rozdělení jezdců do kategorií řešíme až těsně před startem závodů podle výkonnosti přihlášených účastníků.

Přijeďte, prosím včas, prezence a trénink jsou od dvanácti, závody začnou po třinácté hodině. Pro jistotu ještě připomínám kontaktní telefon 602 831 642 na Dana Macla, který pracuje se svými přáteli na přípravě celého areálu a případně doplní veškeré podrobnosti.

Kostěnická plochá dráha opět ožije na čarodějnice | foto Eva Palánová

V sobotu 30. dubna v Kostěnicích budeme pálit místo čarodějnic metyl, i když i oheň na opékání buřtů bude připraven. A také malé překvapení, ale o tom ještě příští týden před závody.