Česká sezóna nemá zpoždění ani dva měsíce

Praha – 12. května
Škoda způsobené zmrazením ekonomiky stále čekají na přesné vyčíslení. Avšak pokud se týká plochodrážní sezóny v Čechách, zpoždění nakonec nebude ani dva měsíce. Úvod obstará seriál PRO-TEC Speedway Mini Cup, jenž měl startovat poslední březnový den. Dle kalendáře, jejž dnes Zdeněk Schneiderwind ruku v ruce s pořadateli finalizoval, se kolibříci pustí do boje na malé Markétě již za čtrnáct dnů. Dlužno podotknout, že v plné míře budou dodržena vládní aktuální vládní opatření, zejména o kvótě osob na sportovním podniku.

Nový kalendář seriálu PRO-TEC Speedway Mini Cup 2020:

26.5. Praha
3.6. Slaný
10.6. Slaný
13.6. Praha
20.6. Divišov
27.6. Plzeň
4.7. Chabařovice
5.7. Plzeň
6.7. Divišov
8.7. Praha
16. – 18.7. Mariánské Lázně
25.7. Plzeň
Mini Cup odstartuje za dva týdny na pražské Markétě
Mini Cup odstartuje za dva týdny na pražské Markétě

Foto: Pavel Fišer

SGP České republiky našla svůj zářijový termín

Praha – 12. května
Odvoláno. Zrušeno. Přeloženo na náhradní termín. Pojede se ve druhé půli sezóny. Takové přídomky dostávaly jarní závody v kalendáři. Nyní je už dost blbých zpráv! Minulý týden dospěla sportovní komise k plánu na ostrý start závodní sezóny v Čechách. A dnes londýnský promotér BSI oficiálně potvrdil den, kdy se na pražskou Markétu vrátí Speedway Grand Prix.

 

Vedle miliónkrát omílaných frází o pandemii koronaviru a opět opakovaných klišé o obavy z nákazy obyvatelstva obsahuje tisková informace přesný den závodu. Uskuteční se v sobotu 19. září.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a prodej dalších se rozběhne opět 1. srpna.

Pražská velká cena našla náhradní termín v sobotě 19. září

Foto:  Pavel Fišer

Za Romanem Mádym

Poslední rozloučení s Romanem Mádym se bude konat tuto sobotu v rodinném kruhu u hrobu v Dobřanech. Přátelé se s drahým zesnulým rozloučí spanilou jízdou na borském plochodrážním stadiónu, jejíž termín bude ještě oznámen.