Ledy dostanou jasný rozměr do půlky dalšího měsíce

Přelouč – 31. října
Včera k nám přišly první ranní mrazíky, jichž si hladiny českých rybníků vlastně ani nevšimly. Nicméně v listopadu se v Rusku začíná trénovat a přeloučský Hutla Team by pochopitelně chtěl být u toho. Nicméně zatím je jisté, že Lukáš Hutla bude oblékat novou kombinézu ve své oblíbené oranžovočerné kombinaci. Jeho otec Radek se ale magazínu speedwayA-Z svěřil, že během dvou týdnů budou mít jasno o své cestě do Ruska.

 

Lukáš Hutla je na novou sezónu připraven

Trénink a případné angažmá Lukáše Hutly v Neftěkamsku mělo být předmětem jednání s ruskými funkcionáři během pardubického super víkendu. „Potkal jsem je vlastně jen v běhu, ale teď to řeší Petr Moravec,“ přibližuje Radek Hutla stadium, v němž se celá věc aktuálně nachází. „Zatím čekáme na vyjádření z ruský strany. Pokud to dopadne, odjedeme koncem listopadu. Doufám, že se rozhodne do čtrnácti dnů, jinak bude kvapík.“

Pokud se týká ledařské sezóny 2019/2020 u nás, její jízdní řád by mělo určit tradiční rokování ledařů v Pardubicích. Jeho termín bude stanoven, až bude znám termínový kalendář FIM a FIM Europe, a dá se předpokládat okolo poloviny listopadu.

Foto: Radek Hutla