Štětská VIP zóna se zaplňuje

Štětí – 13. října
Odpoledne dovedl svého francouzského hnědáka Theophila vítězně do cíle 129. Velké pardubické a ve středu bude hostem štětského plochodrážního závodu stopětadvacítek. Žokej Josef Bartoš přijal pozvání svého přítele Miloslava Čmejly a objeví se ve Štětí. Mezi VIP hosty nebude chybět ani mšenský šéf Rudolf Grepl. Startovní listina se pomalu zaplňuje, s její uzávěrkou se počítá během pondělka. Zájemci o start by proto měli co nejdříve kontaktovat přímo Miloslava Čmejlu na telefonu 737 620 361.

Již dnes obtáčejí balíky slámy celé kolo na Městském stadiónu ve Štětí

Foto: Miloslav Čmejla

Magazín speedwayA-Z oslavil své patnácté narozeniny

Česká Třebová – 13. října
Před patnácti lety hýbala českou plochodrážní scénou kauza baráže Mšena s Plzní, rozebíral se první ročník Slováckého oválu v Březolupech, Filip Šitera vyhrál na pražské Markétě svou první juniorku, v jejímž celkovém pořadí Miroslav Fencl o bod předčil Zdeňka Simotu a Jana Jaroše. A v úterý 12. října vyšel první článek magazínu speedwayA-Z. Vzhledem, že i na konci sezóny se jezdí spoustu závodů, na velké oslavy jubilea nebyl čas, přesto bychom rádi našim fandům své výročí připomněli aspoň krátkou zprávičkou.

Ještě v říjnu 2004 vyšel na speedwayA-Z první z exluzivních rozhovorů – zpovídaným byl Pavel Ondrašík, tehdy čerstvý český šampión na dlouhé dráze

Foto: Pavel Fišer