Na slánský ovál vyjela pracovní technika

Slaný – 29. února
Poslední únorový den na slánský plochodrážní ovál vyjela těžká technika, aby upravila místí dráhu před začátkem již sedmdesáté čtvrté plochodrážní sezony v Královském městě Slaný. Vzhledem sice k teplému, ale deštivému počasí se termín úpravy dráhy musel několikrát přeložit až nakonec s firmou ČNES Kladno došlo k dohodě, že termín čtvrtek 29. února bude mimo jiné k pracovním závazkům a zakázek definitivní možností realizace úpravy závodní dráhy.

 

Po slánském ovále jezdil grejdr | foto Antonín Vilde

Pracovní stroj Grejdr CASE 836 C nebyl v letošním roce prvním, kdo vyjel na slánský ovál. Ten si před čtrnácti dny vyzkoušel netrpělivě vyhlížející letošní sezónu  domácí junior Bruno Belan, který se svým otcem se náležitě připravují na sportovní sezonu a věří, že bude úspěšná.

S úpravou dráhy práce na stadionu nekončí, dochází i k výměně několika dílů mantinelů, které již vykazují značné poškození a pro bezpečnost jezdců je potřeba udělat maximum.

Na sobotu 16. března od osmi hodin  plánuje Autoklub Slaný brigádu na osazení ochranných nafukovacích mantinelů, aby bylo, co se týká závodní dráhy vše připraveno k tréninkové činnosti.