Memoriál Luboše Tomíčka skládá kamínky do mozaiky startovní listiny svého padesátého ročníku

Praha – 19. září
Září je Pavla Ondrašíka tradičně hektické období. S blížícím se datem Memoriálu Luboše Tomíčka, který se letos pojede již po padesáté, jeho mobil vyzvání takřka bez ustání a jeho e-mailová schránka chrlí jednu zprávu za druhou. Práce sportovního šéfa pražské Markéty nese ovoce, protože necelé dva týdny před začátkem slavného závodu je startovní listina již téměř z poloviny plná.


Tipujte:

Dočkáme se osm let po nezapomenutelném triumfu Matěje Kůse vítězství Čecha v Tomíčkově memoriálu?

View Results

Loading ... Loading ...

Stroje Harley Davidsson budou opět asistovat při nástupu

Nejžhavější novinkou bylo pondělní odmítnutí od Antonia Lindbäcka. „Odpověděl, že se mu sem nechce, protože o víkendu má hodně závodění,“ krčí rameny Pavel Ondrašík, který včerejší přebor využil mimo jiné, aby Zdena Vaculíka poprosil o telefonní číslo na jeho syna Martina.

Svůj start na pražské Markétě o prvním říjnovém večeru včera potvrdil David Bellego, jenž tak doplnil Nickiho Pedersena, Petera Kildemanda, Emila Sajfutdinova a český trojlístek Josef Franc, Eduard Krčmář a Václav Milík, kteří kontrakty podepsali již dříve.

Václav Milík a Emil Sajfutdinov pojedou i letos

Vedle natřískané startovní listinu myslí v Praze také na zábavu svých diváků. Již mají zajištěny bubeníky a roztleskávačky, Harleyáře na nástup a pochopitelně neodmyslitelný ohňostroj.  Připravena je i exhibice dakarského týmu Ervína Krajčoviče a plochodrážní autogramiáda. Mezi 16:30 a 17:30 bude volně přístupné také depo. A chystají se rovněž soutěže pro nejmenší návštěvníky jubilejního Memoriálu Luboše Tomíčka.

Potvrzení závodníci:

Josef Franc, CZ
Eduard Krčmář, CZ
Václav Milík, CZ
Emil Sajfutdinov, RUS
Nicki Pedersen, DK
Peter Kildemand, DK
David Bellego, F
Depo bude přístupné i pro diváky

Foto: Pavel Fišer