Excelentní pražský čtvrtlitrový tandem ovládl slánský Jawa Cup

Slaný – 3. června
Po triumfu na travnaté dráze v Bielefeldu minulou neděli se pražský tandem Petr Chlupáč a Jan Kvěch postavil na nejvyšší stupeň pódia rovněž při dnešním prvním z víkendových závodů Jawa Cup dvěstěpadesátek. Doprovodný mistrovský závod stopětadvacítek vyhrál Pavel Kuchař. Jeho největší rival Filip Šifalda však měl při vzájemné konfrontaci pech, když mu spadl řetěz. V rozjezdu s Danielem Klímou si však chabařovický závodník dokázal zajistit třetí příčku za svým klubovým kolegou Milanem Dobiášem.

Petr Chlupáč a Jan Kvěch stojí nad Poláky a Dány
Petr Chlupáč a Jan Kvěch stojí nad Poláky a Dány

Češi jako v Bielefeldu

Petr Chlupáč (1) a Milan Dobiáš (3) se chystají ke startu
Petr Chlupáč (1) a Milan Dobiáš (3) se chystají ke startu

Ještě předevčírem chyběl ve startovní listině Jawa Cupu jeden tandem. Nicméně do dneška se Martinu Málkovi podařilo zajistit Němku Alexandru Schauer se svým krajanem Stefan Pongratzem, kteří spolu dali dohromady šestou dvojici. Ke slovu se tak dostal rozpis známý z Memoriálu Antonína Vildeho, byť finálová rozjížďka se v něm škrtala už předem.

Mezi jízdy dvěstěpadesátek byl vetknut první závod klasického českého šampionátu stopětadvacítek. V něm startovali také Milan Dobiáš a Filip Šifalda, kteří spolu vytvořili chabařovický tým pro Jawa Cup. Hned v rozjížďce s číslem jedna je rozpis poslal proti Petru Chlupáčovi s Janem Kvěchem. A ti splnili úlohu favorita, do níž je pasovalo mimo jiné necelý týden staré vítězství v Bielefeldu.

Filip Šifalda se v první zatáčce pokusil zaútočit na oba Pražany, nicméně oni jej odrazili a rozehráli závod sedmibodovým maximem. V tomto ohledu je v rychlém sledu napodobili Poláci Karol Zupinski a Filip Nizgorski ve druhé a Dánové Mathias Rex a Sebastian Blakkit ve třetí jízdě.

Petr Chlupáč má za zády Filipa Šifaldu a Milana Dobiáše
Petr Chlupáč má za zády Filipa Šifaldu a Milana Dobiáše

V rozjížďce s číslem pět Dánové odvedli Chabařovičany a ujali se vedení v průběžné klasifikaci. Předtím ve čtvrté jízdě totiž Karol Zupinski středem první zatáčky rozdělil Jana Kvěcha s Petrem Chlupáčem. Pražany čekala delší závodní přestávka. Toruň mezitím inkasovala další maximum na úkor Chabařovic. A Dánsko vyjelo stejný výsledek s Mateuszem Adamczewskim a Danielem Šilhánem, jehož ještě trápilo pochroumané rameno z pouťáku v Teterowě.

Rozjížďka s číslem devět zažila maximální triumf Jana Kvěcha a Petra Chlupáče hned dvakrát. Pražané suverénně vedli před Němcem a Němkou, když se Stefan Pongratz ve třetím okruhu přetočil ve druhé zatáčce a upadl. Zatímco prve vyloučený borec odstartoval mezi oběma Čechy, při repete se Alexandra Schauerová stala snadnou kořistí.

Matthias Rex doplatil na defekt
Matthias Rex doplatil na defekt

Stefan Pongratz se měl na zemi ocitnout ještě jednou. Avšak jeho pád v rozjížďce s číslem třináct přitáhl více pozornosti nejen proto, že jej vyřadil ze startovní listiny zítřejšího pokračování v Divišově. Filip Šifalda se s ním pral o vítězství a ve druhém kole jej podjížděl v úvodním oblouku, když se Stefan Pongratz poroučel k zemi. A verdikt Františka Kaliny vyloučit Filipa Šifaldu se v chabařovických boxech setkal s vlnou nevole.

Ale zpátky k boji o stupně vítězů. V rozjížďce s číslem jedenáct Sebastian Blakkit kvůli technické poruše dojel jen k první zatáčce. Jeho krajan Mathias Rex v první zatáčce druhého kola poslal za svá záda Petra Chlupáče, ovšem vedoucího Jana Kvěcha neohrozil. Byť hned vzápětí Toruň zajela maximum s Toruní, pražský tandem měl na ni stále dva body k dobru.

Karol Zupinski v akci
Karol Zupinski v akci

V rozjížďce s číslem čtrnáct mohli Pražané slavit triumf. Jan Kvěch rychle zamířil za svým pátým vítězstvím s Petrem Chlupáčem za sebou, když na hlavu poraženými se nyní stali Mateusz Adamczewski a Daniel Šilhán. Duel o druhou příčku rozhodnul defekt Mathiase Rexe na startu patnácté jízdě. Sebastian Blakkit sice dorazil do cíle mezi Karolem Zupinskim a Filipem Nizgorskim, jenže Poláci dali v konečném součtu dohromady o tři body navíc.

 

Pokračování smůly Filipa Šifaldy

Pažané Jan Kvěch (modrá) a Petr Chlupáč (červená) vyhráli dvěstěpadesátky, zatímco chabařovičtí borci Milan Dobiáš (bílá) a Filip Šifalda (žlutá) startovali také ve stopětadvacítkách
Pažané Jan Kvěch (modrá) a Petr Chlupáč (červená) vyhráli dvěstěpadesátky, zatímco chabařovičtí borci Milan Dobiáš (bílá) a Filip Šifalda (žlutá) startovali také ve stopětadvacítkách

Když deště zkraje dubna fatálně poničily svítkovský ovál, spolu s přeborem padl i úvodní závod mistrovství republiky stopětadvacítek. Jejich šampionát nezačal ani na konci čtvrtého měsíce, kdy se dnešní mítink měl pořádat původně. A tak nejstarší seriál kolibříků u nás odstartoval až těsně před Jawa Cupem.

Z úvodní jízdy se jako vítěz vrátil Filip Šifalda. Hned na to užuž Pavla Kuchaře polykala vrata depa, když se vítěz dopoledního poháru přece jen otočil a dojel na rošt. Závodníkův otec Pavel naštěstí mohl informovat, že nešlo o žádné technické patálie, ale o pouhé nedorozumění, kdy si jeho syn myslel, že v rozjížďce s číslem dvě nemá startovat.

Dravý buldozer triumfů na malých oválech se rychle jak řádit i na klasické dráze. Odstartoval hned za Lukášem Vinterem, avšak v první zatáčce jej objel Daniel Klíma. Nicméně přišlo druhé kolo a v jeho druhém oblouku se Pavel Kuchař dostal na druhé místo. V následující zatáčce předčil také vedoucího Lukáše Vintera, který záhy odstoupil kvůli problémům se zády.

Na seznam vítězů se záhy zapsal i Milan Dobiáš, když opanoval třetí jízdu. Stejně jako Filip Šifalda startoval v obou dnešních závodech. A v rozjížďce s číslem třináct čtvrtlitrového Jawa Cupu jej zachránil dědeček Milan Línek, když mu přímo na startovním roštu vyměnil vestu s číslem devět kolibřího závodu za správnou trojku.

V rozjížďce s číslem čtyři měl Milan Dobiáš nejlepší start, avšak v prvním výjezdu jej na čele zprava vystřídal Pavel Kuchař. Závod měl dva suverény, když Filip Šifalda dovedl do cíle rozjížďky s číslem šest Bruno Belana. Oba vedoucí borci dokázali na své konto přidat další trojku rovněž ve třetí sérii.

Daniel Klíma jel sice v osmé jízdě první, nicméně Pavel Kuchař ho předčil v úvodní jízdě druhého kola. Hned vzápětí Filip Šifalda porazil Milana Dobiáše. Verdikt o vítězství musel padnout v závěrečné rozjížďce s číslem dvanáct, na jejímž startovním roštu stanuli oba neporažení suveréni.

Jenže očekávané drama se proměnilo v tragédii jednoho herce! Filipu Šifaldovi spadl řetěz a s hlavou v dlaních ani neviděl, jak Pavel Kuchař vůbec poprvé dnes vítězí stylem start – cíl. Pražana samozřejmě čekal nejvyšší stupeň pódia. Triumfem v jedenácté jízdě si druhou příčku pojistil Milan Dobiáš.

Filip Šifalda skončil závod s devíti body. Na stejnou hranici se především díky sólu z páté jízdy dostal také Daniel Klíma, o němž již nyní můžeme směle hovořit jako o objevu letošní sezóny. Ke slovu přišel rozjezd, v němž měl chabařovický borec navrch již prakticky s letem pásky.

 

Hlasy z depa

Triumfující Jan Kvěch a Petr Chlupáč
Triumfující Jan Kvěch a Petr Chlupáč

„Dobrý, určitě,“ pochvaloval si neporažený Jan Kvěch. „Hezká dráha, vždycky se mi poved‘ start. Nebylo, co řešit. Laborovali jsme s převodem, pak jsme to ale vyladili.“

„je to zásluha Honzy,“ zůstával Petr Chlupáč při hodnocení pražského vítězství skromný. „Motorka mi nejela, proč, to se dozvíme, až to rozebereme v Jawě. Celý závody byly takový neslaný, nemastný.“

„Kdo by nebyl nasranej‘?!“ vracel se Filip Šifalda ještě ke své závěrečné diskvalifikaci. „Ten pád nebyla moje vina. Ale užil jsem si to. Skákal jsem ze stopětadvacítky na dvěstěpadesátku, v půlce závodu už mě bolely ruce, jezdil jsem jízdu za jízdou.“

„Náročný na ruce,“ popisoval Milan Dobiáš, co obnášelo střídání strojů dvou kubatur. „Bolej‘ mě i nohy, skákal jsem z jedný motorky na druhou. Možná budu jezdit ještě mistrák stopětadvacítek na krátký dráze, ale Mini Cup už ne.“

„Bylo to blbý, bolelo mě to rameno,“ posteskl si Daniel Šilhán nad svým handicapem. „Vždycky to vydrželo dvě kola, pak jsem přestal jet. Nic víc k tomu nemůžu říct.“

1. AK Markéta Praha 33
Patr Chlupáč 3 2 3 2 3 13(3)
Jan Kvěch 4 4 4 4 4 20
2. Toruň 30
Filip Nizgorski 3 0 4 4 2 13(1)
Karol Zupinski 4 3 3 3 4 17(2)
3. Dánsko 27
Sebastian Blakkit 3 4 4 E 3 14(1)
Mathias Rex 4 3 3 3 E 13(2)
4. SC Chabařovice 16
Milan Dobiáš 0 0 0 2 4 6
Filip Šifalda 2 2 2 4 U 10
5. AK Divišov 14
Daniel Šilhán 0 2 0 0 0 2(1)
Mateusz Adamczewski, PL 2 3 2 3 2 12
6. Německo 13
Alexandra Schauer 0 0 2 0 3 5
Stefan Pongratz 2 4 X 2 F/R 8
Milan Dobiáš, Pavel Kuchař a Filip Šifalda na stupních vítězů stopětadvacítek
Milan Dobiáš, Pavel Kuchař a Filip Šifalda na stupních vítězů stopětadvacítek

Mistrovství republiky 125 ccm:

1. Pavel Kuchař, Praha 3 3 3 3 12
2. Milan Dobiáš, Chabařovice 3 2 2 3 10
3. Filip Šifalda, Chabařovice 3 3 3 E 9+3
4. Daniel Klíma, Divišov 2 3 2 2 9+2
5. Michal Baštecký, Praha 2 1 3 2 8
6. Jaroslav Vaníček, Praha 2 0 2 3 7
7. Bruno Thomas, D 1 2 1 2 6
8. Bruno Belan, Slaný 0 2 1 1 4
9. Jakub Exler, Praha 0 1 0 0 1
10. Manuel Rau, D 1 0 0 0 1
11. Lukáš Vinter, Praha 1 – – – 1

Foto: Antonín Škach, Jiřina Šifaldová a Marek Helt

Pavel Kuchař otočil kormidlem opět na vítězný kurz

Slaný – 3. června
Teprve při dvou závodech před čtrnácti dny nestál Pavel Kuchař na nejvyšším stupínku stopětadvacítek. Nicméně v dnešním čtvrtém pokračování seriálu PRO-TEC SPeedway Mini Cup se sem vrátil s plnou parádou. Po čtyřech vítězstvích v základní části opanoval také finále A, jehož cílem projel před Lukášem Vinterem a Michalem Bašteckým.

Lukáš Vinter, Pavel Kuchař a Michal Baštecký stojí na stupních vítězů
Lukáš Vinter, Pavel Kuchař a Michal Baštecký stojí na stupních vítězů

 

Opozdilci nafouknuli startovní listinu

Vůbec poprvé se v rámci slánské tréninkové akademie závodilo. Dnešek byl původně vyhrazen pro tréninkový camp, ovšem přesunutí víkendu nižších kubatur z uplakaného konce dubna, mu dodala kolegu v podobně pátého dějství PRO-TEC Speedway Mini Cupu. V improvizovaném depu, které již loni našlo azyl na velké dráze, se sešlo dvanáct závodníků.

Zleva Michal Baštecký, Manuel Rau a Vojtěch Šachl
Zleva Michal Baštecký, Manuel Rau a Vojtěch Šachl

Slánští pořadatelé již rozdali tabulky s rozpisem jízd, když se na vrcholu asfaltky spouštějící se dravě dolů z kopce v ústrety plechové bráně boxů, v rychlém sledu za sebou objevily dvě dodávky. Příjezdem Jaroslava Vaníčka a Vojtěcha Šachla dostal závod čtrnáct účastníků.

Oproti mistrovským kláním poněkud volnější filozofie pohárového zápolení kolibříků pochopitelně velela pustit oba opozdilce do závody i za cenu změny rozpisu. Ten se evidentně nedostal ke všem statujícím, protože Bruno Belan měl ještě dvakrát způsobit rozruch, když se objevil jako pátý závodník na startovním roštu.

Domácí blonďák chtěl pochopitelně navázat na pódiové umístění, které na malém oválu ve Slaném inkasoval před třemi týdny při mistrovství republiky. Jenže nyní se evidentně nedostal do správné konstelace hvězd. V rozjížďce s číslem čtyři totiž ani nestačil zahnout v první zatáčce, protože mu spadl řetěz.

Pro triumf se tak natáhnul Jaroslav Vaníček, který odvedl Vojtěcha Šachla. Spolu s ním dokázali v úvodní sérii vyhrát postupně za sebou Michal Baštecký, Polák Mateusz Lopuski, Lukáš Vinter a Pavel Kuchař, přičemž jejich vítězství spojuje rovněž styl start – cíl.

Pavel Kuchař neměl v plánu se s nikým dělit o vítězné jízdy
Pavel Kuchař neměl v plánu se s nikým dělit o vítězné jízdy

Vezmeme-li strohý zápis z program detailnějším pohledem, Michal Baštecký otevřel závod skvělým startem v rozjížďce s číslem jedna. Dravý Sebastian Kössler se v první zatáčce dokázal natlačit pouze před Daniela Klímu. Polský závodník musel startovat dvakrát, protože v první zatáčce druhé jízdy upadl chabařovický benjamínek David Gacksch. Také před Lukášem Vinterem letěla páska dvakrát, když se Bruno Thomas v úvodním výjezdu skácel rovnou před Jakubem Exlerem.

Jejich kolize vypadala vskutku hrozivě, nicméně oba dokázali naštěstí odejít po svých. Úlohy rozhodčího se ujal Luboš Tomíček, který k velké nelibosti Němcových rodičů Bruno Thomase diskvalifikoval. Posléze v rozjížďce s číslem čtyři úřadoval Pavel Kuchař, který jako první dokázal své vítězství zopakovat taktéž po přestávce. V rozjížďce s číslem šest změřil nejen Adama Nejezchleba, nýbrž přestřihnul vítěznou šňůru Michala Bašteckého.

Druhý triumf v řadě zaznamenal rovněž Lukáš Vinter. Hravě se dostal do čela osmé jízdy, v níž Sebastian Kössler nakonec připravil o druhé místo Jaroslava Vaníčka. Triumvirát neporažených závodníků po třech sériích uzavřel Mateusz Lopuski dominující rozjížďce s číslem devět.

O obsazení áčka se žádné diskuse nevedly

Na rozdíl od jiných podniků stopětadvacítek se dnes žádná velká bitva o postup do finále A nerozpoutala. Pavel Kuchař měl vcelku příznivý los a při svém umění neměl žádné velké potíže zkompletovat dvanáctibodové maximum. Rozjížďku s číslem dvanáct ovládl stylem start – cíl. A stejně se mu vedlo také v osmé jízdě, kde hned po startu zkrotil dravého Sebastiana Kösslera.

V základní části se Pavel Kuchař nepotkal s Lukášem Vinterem, který si počínal neméně suverénně, takže se i on ozdobil dvanácti body. Ve čtrnácté jízdě rychle zmizel z dohledu Mateusze Lopuskeho, jemuž navíc ve druhé zatáčce sebral Jaroslav Vaníček i druhé místo. Na závěr Lukáš Vinter naplno zaúřadoval v rozjížďce s číslem šestnáct.

Dnešní závod dal opět pádný důkaz, že při současné vyrovnanosti závodního pole kolibříků, užívaný rozpis na malých drahách jen stěží pustí do finále A kohokoliv, kdo v základní části ztratí více než jediný bod. Křiklavým příkladem by mohl sloužit právě Mateusz Lopuski. V sedmnácté jízdě se vrátil na vítěznou cestu, nicméně deset bodů bylo málo.

O třetí post na startovním roštu áčka totiž usiloval Michal Baštecký, o jehož prohře s Pavlem Kuchařem již byla řeč. V jedenácté jízdě změřil Vojtěcha Šachla a Manuela Rau, nicméně potřeboval vyjet tři body ještě jednou v rozjížďce s číslem dvacet. Spolu s ním však přijeli na rošt Jaroslav Vaníček, jenž potkával prakticky jen samé favority, a Bruno Belan, který po úvodní smůle s řetězem měl toho k nápravě ještě více.

Finále A: zleva Michal Baštecký, Pavel Kuchař a Lukáš Vinter
Finále A: zleva Michal Baštecký, Pavel Kuchař a Lukáš Vinter

O kolik toho slánský závodník ve své úvodní jízdě přišel, viděli všichni již ve druhé sérii. V rozjížďce s číslem sedm vypálil jako raketa. Jenže Daniel Klíma za sebe rychle odsunul Jakuba Exlera a na protilehlé rovince převzal vedení. Bruno Belan kontroval spodní stranou druhé zatáčky. Divišovský závodník se nevzdal, jenže jeho slibný útok na sklonku třetího okruhu ukončil vytržený vypínač zapalování.

Daniel Klíma jej bleskově dal nazpět, aniž by se nechal ohrozit od Jakuba Exlera. Mohl však zapomenout na stíhání Bruno Belana, který posléze vyhrál ještě v patnácté jízdě. Na start rozjížďky s číslem dvacet dorazil s dvaceti body. V ní měl ovšem první housle hrát Michal Baštecký.

Bruno Belan jej sice v prvním výjezdu objel, avšak Pražan v milíkovských barvách si hlídal vnitřní stoup, kudy se hned v nájezdu do druhé zatáčky vrátil nazpět. V poslední zatáčce se Bruno Belan přetočil a Jaroslav Vaníček se mu už nestačil vyhnout. Luboš Tomíček vyřešil kolizi diskvalifikací domácího borce, zatímco Pražanovi přidělil dva technické body.

Finálový pořad rozehrál Bruno Thomas, jenž v éčku sebral vítězství Jakubu Exlerovi. Vzápětí Adam Nejezchleba porazil Davida Gacksche a Manuela Rau. Smolař Bruno Belan ve finále C objel v úvodním oblouku Jaroslava Vaníčka. Béčko se stalo kořistí lepšícího se Daniela Klímy, který záhy předčil Mateusze Lopuskeho, zatímco Sebastian Kössler zůstal vinou poruchy stát již v úvodním nájezdu.

A konečně přišlo finále A! Dopředu vyrazil Lukáš Vinter. Jenže Pavel Kuchař neměl vůbec náladu otáčet kormidlem k pohře. Od půlky první zatáčky byl znovu dominantním pánem situace, aby umocnil postavení leadera aktuální klasifikace. Lukáš Vinter projel metou jako druhý před Michalem Bašteckým, jemuž se evidentně na pódiu líbí.

 

1. Pavel Kuchař, Praha 3 3 3 3 3 15
2. Lukáš Vinter, Praha 3 3 3 3 2 14
3. Michal Baštecký, Praha 3 2 3 3 1 12
4. Daniel Klíma, Divišov 1 2 2 3 3 11
5. Mateusz Lopuski, PL 3 3 1 3 2 10
6. Sebastian Kössler, A 2 2 3 2 E 9
7. Bruno Belan, Slaný E 3 3 X 3 9
8. Jaroslav Vaníček, Praha 3 1 2 2 2 10
9. Vojtěch Šachl, Divišov 2 2 2 2 1 9
10. Adam Nejezchleba, CH. 2 1 1 2 3 9
11. David Gacksch, Chabařovice 1 3 1 1 2 8
12. Manuel Rau, D 2 2 1 1 1 7
13. Bruno Thomas, D X 1 2 2 3 8
14. Jakub Exler, Praha 2 1 2 1 2 8

 

Průběžné pořadí seriálu:

PHA CHA CHA SLA TOT
28.3. 22.4. 21.5. 3.6.
1. Pavel Kuchař 15 15 12 15 57
2. Jaroslav Vaníček 12 14 14 10 50
3. Michal Baštecký 12 12 10 12 46
4. Vojtěch Šachl 11 10 12 9 42
5. Lukáš Vinter 13 11 2 14 40
6. Daniel Klíma NS 12 14 11 37
7. Bruno Belan 10 10 7 9 36
8. Adam Nejezchleba 9 9 8 9 35
9. Jakub Exler 8 7 9 8 32
10. Jan Sochůrek 8 6 10 NS 24
11. Bruno Thomas NS 11 8 8 27
12. Manuel Rau NS 7 8 7 22
13. Jan Jeníček NS 11 11 NS 22
14. Vojtěch Zamazal 8 NS 7 NS 15
15. David Gaksch NS NS 5 8 13
16. Matesuzs Lopuski NS NS NS 12 12
17. Milan Dobiáš NS NS 12 NS 12
18. Sebastian Kössler NS NS NS 9 9
NC Luboš Krejča solo NS NS NS
NC Karel Průša NS NS solo NS
8
Na pódium se tradičně vešli všichni účastníci

Foto: Antonín Škach a Jiřina Šifaldová

Kontinentální týmy jsou vyřazeny

Esbjerg a Pocking – 3. června
Dvojicí semifinálových závodů odstartovalo dnes mistrovství světa juniorských družstev. Závod v dánském Esbjergu komplikoval déšť, takže před závodem bylo dohodnuto odjet nezbytné maximum, aby mohl být uznán. Po deseti jízdách byli suverénně první domácí, kteří předčili Švédy, Čechy a Nory. V Pockingu vyhráli Australané o sedm bodů před Brity, zatímco klasifikace uzavřely dva celky Německa.

Esbjerg:
1. Dánsko 24
Jonas Jeppesen 3 3 3 9
Andreas Lyager Hansen 2 3 5
Mikkel B. Andersen 2 3 5
Frederik Jakobsen 2 2 4
Patrick Hansen 1 1
2. Švédsko 17
Kenny Wennerstam 1 X 1
Joel Andersson 2 3 5
Alexander Woentin 3 2 X 5
Joel Kling 3 1 2 6
Filip Hjelmland DNR
3. Česká republika 11
Patrik Mikel 1 1 E 2
Zdeněk Holub 1 2 1 4
Josef Novák 0 – 0
Filip Hájek 0 2 2
Eduard Krčmář 3 3
4. Norsko 8
Glenn Moi 0 X 0
Espen Sundvor 0 0 0
Lasse Fredriksen 3 0 2 5
Truls Kamhaug 1 1 1 3
Lars Figved DNR
Pocking:
1. Austrálie 47
Brady Kurtz 3 3 3 3 3 15
Max Fricke 3 3 3 3 3 15
Jack Holder 2 X 2 3 3 10
Josh Pickering 3 1 1 1 1 7
2. Velká Británie 40
Robert Lambert 2 3 3 2 2 12
Adam Ellis 2 3 2 2 3 12
Joshua Bates 1 2 2 2 2 9
Daniel Bewley T 1 2 2 2 7
Ellis Perks DNR
3. Německo 33
Michael Härtel 3 2 3 3 1 1 13
Richard Geyer 2 1 1 1 1 6
Dominik Möser 1 2 1 1 5
Luks Fienhage 1 2 1 X 2 6
4. Německo 2 2
Niels Kristian Wessel 1 1 0 0 0 2
Josef Neubauer 0 E 0 E 0 0
Marius Hillebrand 0 0 0 0
Stupně vítězů v Pockingu
Stupně vítězů v Pockingu

Foto: MSC Pocking

Živé vysílání startuje ve středu úderem osmnácté

Slaný – 3. června
Čtvrtý díl letošní extraligy můžete spatřit vcelku od začátku do konce, byť vám okolnosti třeba nedovolí do Slaného cestovat. Úderem osmnácté hodiny se totiž díky spolupráce společnosti CEREAS a SlanýTV začne internetový přenos.

 

Tipujte:

Kdo vyhraje středeční extraligu ve Slaném?

View Results

Loading ... Loading ...

Vysílání je pro diváky zdarma. Další přenos bude 30. srpna ve Slaném, a pokud zájem o spolupráci projeví také ostatní kluby, vysílání proběhne rovněž ze závodů v Žarnovici, Pardubicích a Praze.

Živě se bude vysílat:

www.cereas.cz

www.slanyTV.cz

Dění ze Slaného můžete vidět přímo na monitorech svých počítačů
Dění ze Slaného můžete vidět přímo na monitorech svých počítačů

Foto: Mirek Horáček