Česká sezóna bude letos končit až v Kostěnicích

Kostěnice – 20. října
V Pardubicích jsou sice poslední závody už tuto sobotu,ale plochodrážní sezóna ještě nekončí. V nedalekých Kostěnicích připravujeme na příští čtvrtek tradiční rozlučku, která každý rok bývá opravdovým svátkem plochodrážních fanoušků a jezdců, kteří propadli kouzlu levých zatáček a nenapodobitelné atmosféry, která vždy závody na oválu v Kostěnicích provází. Čeká nás opravdový plochodrážní svátek ve sváteční čtvrtek 28. října.

Žádné další závody na ploché dráze už nejsou letos plánovány a tak je to letos poslední možnost pro jezdce všech kubatur i pro flattrekáře se svézt ve vyrovnané konkurenci, kdy rozdělení jezdců do kategorií řešíme až těsně před startem závodů podle výkonnosti přihlášených účastníků. Tradičně se této podzimní rozlučky účastní i jezdci, kteří se letos ještě prakticky nikde nesvezli. Připraveny jsou jako vždy i zajímavé ceny.

Přijeďte, prosím včas, prezence a trénink jsou od třinácti hodin, závody začnou ve čtrnáct. Pro jistotu ještě připomínám kontaktní telefon 602 831 642 na Dana Macla, který pracuje se svými přáteli na přípravě celého areálu a případně doplní veškeré podrobnosti.

Věříme, že ve čtvrtek 28.října v Kostěnicích oslavíme nejen vznik naší republiky, ale hlavně námi tak milovaný sport.

Česká sezóna bude končit až v Kostěnicích

Foto: Karel Herman