Inzerát Matyáše Hlaváčka

Motorka po výměně blatníku a výfuku může jet oficiální závody, ale spíš je už na kostěnické blbnutí, kde nadělá ještě hodně radosti za ty peníze. Rámovina od šroubků udělaná, motor po servisu Vladimíra Dvořáka, je možná doložit fakturou za díly a práci. Zatím bez karburátoru. Cena Kč 33.000,-. Plus bedna dílů a přední šroubková guma na led.

Kostěnice opět organizují silvestrovský trénink

Úhřetická Lhota – 27. prosince
Dvě finále Poháru Světa motorů na Spořilově a na Markétě zkraje srpna roku 1967 jsou nejzazšími mezníky pro konání plochodrážního závodu u nás. V nedávných letech tuto hranici atakovala silvestrovská plochá dráha ve Slavkově u Brna. Její název zavírání šoupátek a horní limit objemu motoru 50 ccm a roku výroby 1982 dává jasně najevo fichtlový charakter akce, v níž se nikdy pravý plochodrážní speciál nikdy nemohl objevit. To však neplatí pro podniky v Kostěnicích, kde závodní motory burácí i po skončení sezóny, a kde letos proběhne opět silvestrovský trénink.

 

Trénovat se na malém oválku poblíž železničního koridoru bude už pozítří, tedy v sobotu 29. prosince od třinácté hodiny. Stejný začátek má i silvestrovský trénink, během něhož se účastníci budou zahřívat nejen jízdou na motocyklech, ale i u klasického táboráčku.

 

Loni na Silvestra v Kostěnicích pochodrážní motocykly do akce nemohly kvůli bahnu

Foto: laskavostí Dana Macla