Led v Mníšku chutnal nejen éčku

Liberec – 14. února
Přes víkend se na Fojtecké přehradě pilně trénovalo. Počasí nám dalo zabrat, ale důležité bylo, že se dalo jezdit. Test Ečka v sobotu byl spíše horor. Baterky v mínusových teplotách stávkovaly. Telefon do vývojové dílny byl na roztrhání. Večer se muselo trochu zapracovat na restartu elektroniky a baterek a hlavně je připravit na neděli.

 

Nedělní odpoledne už bylo ježdění lepší a ukázalo se, že nás čeká ještě pořádný kus práce, než pochopíme, co a jak připravit. Víkendu využil i bývalý závodník z Chabařovic Martin Morávek, který přijel jezdit.

V neděli se přišel povozit i jeden z nejlepších našich motokrosových a endurových jezdců Jára Romančík. Oba dny také jezdila i Štěpánka Nyklová a bylo vidět, jak se na šroubkách rychle učí.

Tak zase příště.

Ěčko na přehradě v Mníšku

Foto. GRS Liberec

I pořadatelský tým musí být v kondici

Liberec – 17. února
Liberecký stadion se změnil v běžeckou dráhu. Počasí si zahrává a i když do Jizerek není daleko tak na stadion ploché dráhy ve městě je blíže. Kluci si ujezdili dráhu a využívají volný čas k nabírání síl .Situace okolo různých zákazů toho moc nedovoluje, ale taj jediný co si musí hlídat je čas na odchod domů. Stadion je otevřený i pro ostatní běžkaře od 9 do 16 hodin.

Na stadiónu v Pavlovicích se běžkuje

Foto: GRS Liberec