Aleš Dryml si z Mariánských Lázní odvezl vzpomínkový pohár na Zdeňka Kudrnu

Mariánské Lázně – 18. července
Během své bohaté závodní kariéry si z Mariánských Lázní odvezl bezpočet trofejí. Vždyť se stal čtyřikrát mistrem republiky na dlouhé dráze a také obě své legendární stříbrné medaile ze světového šampionátu vybojoval právě na lázeňském kilometru. Další pohár do své sbírky si Aleš Dryml starší z Mariánských Lázní odvezl včera.

 

Aleš Dryml si včera v Mariánských Lázních převzal vzpomínkový pohár na Zdeňka Kudrnu od Miloslava Čmejly

Přes obrovský smutek nad nedávnou ztrátou milované dcery Miloslav Čmejla neporušil tradici, aby při mariánskolázeňském závodě věnoval vzpomínkový pohár Zdeňka Kudrny osobnosti, která se zlatým písmem zapsala do dějin naší dlouhé dráhy.

Aleš Dryml je v pořadí již dvanáctým laureátem ceny, jíž populární spíkr připomíná nezapomenutelného závodníka. Aleš Dryml se se Zdeňkem Kudrnou potkával léta na oválech, sešli se nejen v národním týmu, ale i v britském Exeteru.

 


Zítra bude Aleš Dryml hostem autogramiády, která proběhne na prodejním stolečku vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové ve Svítkově před pardubickým přeborem v časovém rozpětí zhruba 16:15 – 16:45.


Foto: Karel Herman

Napřesrok bude mít Vladimír Višváder Srandamač k životnímu jubileu

Kostěnice – 19. července
Letošní termínová listina Srandamačů v Kostěnicích prozatím hledá termínová řešení, ovšem jisté je, že se jedno z oblíbených klání na malém oválu proběhne napřesrok v červenci. Vladimír Višváder, který dnes slaví své devětačtyřicáté narozeniny, se rozhodl, že půlstoletí svého životního běhu oslaví právě v Kostěnicích. Jeho nápad se u hobíků setkal s nadšením a Moto Klub Úhřetická Lhota pochopitelně přislíbil pomoc.

Vladimír Višváder patří k zakládajícím členům Motoklubu Úhřetická Lhota, o čemž svědčí i snímek z roku 2013

Foto: laskavostí Dana Macla