Česká plochodrážní ročenka 2023 nachází cestu ke svým prvním čtenářům

Česká Třebová – 3. května
Je to tady! Včera dorazil pick up z ústecké tiskárny GRANTIS a v jeho úložném prostoru se vezly knížečky Česká plochodrážní ročenka 2023. V redakci z nich máme dva metrové sloupy, které se však rychle začnou smrskávat k podlaze. Nová publikace se již zítra bude prodávat při pražské extralize a tradičně budeme uspokojovat rovněž objednávky zaslání poštou. V takovém případě však k ceně publikace Kč 140,- budeme účtovat dalších Kč 80,- za poštovné a balné.

Česká plochodrážní ročenka 2023 míří ke svým prvním čtenářům | foto Eva Palánová

Extraliga startuje na kolbišti úřadujícího šampióna

Praha – 3. května
Loni předvedla česká extraliga strhující závěr, o kterém se jejím bezmála šedesáti starším sestřičkám nezdálo ani v nejodvážnějších snech. O zlaté medaili se totiž rozhodovalo vůbec poprvé v historii v dodatkové jízdě. Právě na stadiónu úřadujícího šampióna zítra startuje vyšší česká divize letošního roku. V týmech je v zásadě takřka všechno při starém, což je při vzpomínce na předchozí léta úžasná zpráva.


Tipujte:

Kdo vyhraje čtvrteční extraligu v Praze?

View Results

Loading ... Loading ...

Oficiálně nahlášené sestavy čtvrteční extraligy v Praze:

AK Markéta Praha: 1 Jan Kvěch, 2 Adam Bubba Bednář (junior ACCR/PZM), 3 Daniel Klíma, 4 Josef Franc, 17 Petr Chlupáč
AK Slaný: 5 Mateusz Szczepaniak (PL), 6 Eduard Krčmář, 7 Robert Chmiel (PL), 8 Bruno Belan (junior ACCR/PZM), 18 Matěj Frýza (Plzeň)
ZP Pardubice: 9 Matouš Kameník (Divišov) (junior ACCR/PZM), 10 Václav Milík, 11 Andrzej Lebeděvs (LAT), 12 Hynek Štichauer, 19 Jan Jeníček
EBEBE Speedway Team: 13 Tomasz Orwat, 14 Lars Skupieň, 15 Jedrzej Chmura (junior ACCR/PZM), 16 Patryk Wojdylo, 20 neobsazeno
Extraliga 2022: Slaný, Praha a Pardubice na pódiu | foto Pavel Fišer