Václav Milík bude na obálce posedmé, Kiril Ianatchkov poprvé

Česká Třebová – 4. března
Devatenáctá knížečka se nerodila snadno. Nakonec zafungovala skvělá pověst jejích starších sestřiček a také nefalšované přátelství, díky čemuž můžeme na publikaci Česká plochodrážní ročenka 2023 pracovat bez finančních obav. Pro loga případných dalších zájemců o inzerci bude na titulní straně stále místo vedle akčního snímku úřadujícího mistra. Václav Milík zvolil snímek od Kirila Ianatchkova.

 

Česká plochodrážní ročenka 2023 vyrazí za svými čtenáři v dubnu | foto Eva Palánová

„Je pestrá,“ komentuje pardubický kapitán svou volbu. Na obálce publikace Česká plochodrážní ročenka se objeví již posedmé. Byť se sedmi zlatými medailemi vyrovnal Antonína Kaspera a zase o kousíček stáhnul rekord nedostižného Jiřího Štancla, v ročenkách suverénně vede.

Knížečky do detailu mapující veškeré dění na tuzemských oválech totiž vychází teprve počínaje sezónou 2005. Se snímky Kirila Ianatchkova se čtenáři již na jejich stránkách setkali, nicméně na titulní straně obálky ještě nikoliv.

Na dalších stránkách se tradičně setkáte také se snímky ostatních fotografů magazínu speedwayA-Z. A sezóna 2022 v Čechách a na Slovensku zůstane ve vaší knihovničce i ve vyprávění a do detailu zpracovaných výsledků.

Václav Milík si na titulní stranu publikace Česká plochodrážní ročenka 2023 vybral tento snímek | foto Kiril Ianatchkov