Adam Nejezchleba neodložil kamennou tvář ani jako hosteska

Silvestr 2019
Shodou okolností v prvních ranních hodinách letošního Silvestra přijal Adam Nejezchleba omluvu od organizátorů výstavy Racing Expo. Blonďaté hostesky se totiž nechaly zmást, že jeho vlasy jsou ještě delší než jejich, a na křest biografie Milana Špinky jej vzaly mezi sebe. Pražský kolibřík, který vozí na vestě chabařovické CH, jim to rozhodně neměl za zlé. Jejich společnost si užil a na jeho typicky kamenné tváři se dokonce mihnul náznak úsměvu.

Foto: Karel Herman

Dan Macl se konečně dokáže na závody připravit jaksepatří

Silvestr 2019
Dan Macl se nehodlal smířit, že v loňském roce opustil stupně vítězů kostěnických Srandamačů. A tak letos přišel s novým rituálem, jenž mu poháry zase přinesl. Nebyl by to ani Karel Herman, kdyby jej navěky nezdokumentoval. Dlužno podotknouti, že předseda z Úhřetické Lhoty na jeho snímku nepřehlíží širé lány. Také tvrzení poražených soků, že pšenice doznala po jeho přípravě újmy, jsou prý pustými pomluvami.

Foto: Karel Herman

Svět modelingu se k Jaroslavu Vaníčkovi krutě otočil zády

Silvestr 2019
Stopětadvacítka a dvěstěpadesátka, to už je pěkné stádečko, které něco stojí. A tak si Jaroslav Vaníček usmyslel vyzkoušet zlepšit rozpočet svého závodního týmu jako model. Jenže tvrdě narazil, protože nebyl pozván ani k nultému kolu výběrového řízení. Upřímně řečeno, není divu, Karel Herman by ve své databázi rozhodně našel lepší snímek, než který si pražský plochodrážník jeho Nikonem pořídil a jako selfíčko agentuře prezentoval.

Foto: Jaroslav Vaníček

Luboš Krejča uvažuje o cirkusu

Silvestr 2019
Luboš Krejča měl letos smůlu i štěstí, prošel pády, ale stál i na pódiu. Nicméně přesto uvažuje o dráze varietního umělce. Kousek, který předváděl při výstavě Racing Expo v Letňanech totiž ledaskdo nesvede. Zíral i Karel Herman, který už na ploché dráze zažil mnohé.

Foto: Karel Herman

David Lizák již není nezvěstný

Silvestr 2019
David Lizák využil švédského soustředění, aby vyvrátil pověsti o Santa Clausovi a podpořil typického českého Ježíška. A tak se oddělil od zbytku výpravy a vydal se pátrat za polární kruh. Po dnech, kdy o něm nebylo sebemenších zpráv, zachytila dnes českého dobrodruha foto past u autobusové zastávky poblíž Strömsundu. Jak jeho výprava dopadla, se neví, jisté však je, že ledař oslaví konec roku se svou rodinou v Kondraci.