Antonín Kasper nežije

Praha – 12. listopadu
Dnes nad ránem naposledy vydechl Antonín Kasper. Poslední český vítěz Zlaté přilby na dostihovém závodišti, první český profesionál v britské lize a muž, který nasměroval Mšeno k extraligovým titulům, a jenž svou celoživotní prací ovlivňoval celou plochou dráhu, stále bude mít pevné místo v srdcích všech lidí, kteří jej měli rádi. S kondolencí pozůstalým se za všechny své čtenáře připojuje rovněž magazín speedwayA-Z. Čest jeho památce!

Antonín Kasper se svým charakteristickým červenobílým puntíkatým šátkem pro štěstí okolo krku

Lysá nad Labem stále nabízí motoristickou neděli

Lysá nad Labem – 12. listopadu
V půlce listopadu se už v našich končinách tolik neozývá zvuk závodních motorů, avšak motorističtí fandové stále mohou prožít skvělou neděli se svým oblíbeným sportem. Výstava Rychlá kola v Lysé nad Labem má totiž před sebou ještě jeden, poslední den.

Plochá dráha má v Lysé nad Labem tradičně slušné místo
Pochopitelně Lysá nad Labem nežije jenom plochou dráhou, na návštěvníky čeká třeba tento MTX 1-01 specifikace formule Škoda

Její expozice v hale B výstaviště v Lysé nad Labem umožňuje jinak málo obvyklou příležitost dostat se závodním automobilům a motocyklům doslova na dosah ruky. Podívanou zpestří autogramiády, které se budou střídat v pravidelných půlhodinových intervalech od jedenácté až do třinácté hodiny. A pochopitelně dojde rovněž na jízdní ukázky.

Takhle se včera v Lysé nad Labem předváděli Jaroslav Vaníček a Vojtěch Šachl

Foto: Eva Palánová

Včera odpoledne dorazil také Václav Milík se svou zlatou přilbou a návštěvníci si jej mohli fotografovat mimo jiné s Josefem Francem a Milanem Špinkou