V sobotu se ve Slaném pracovalo

Slaný – 18. října
Sobota patřila na plochodrážním stadiónu ve Slaném k nezbytné každoroční podzimní pracovní činnosti, kdy dochází k demontáži a následnému zazimování ochranných nafukovacích bariér a dalších nezbytných záležitostí které souvisí se zimní plochodrážní pauzou, která nás na klasické dráze čeká.

 

Ve Slaném se demontovaly nafukovací mantinely | foto Václav Buřič

Dlouhodobě naplánovaná brigáda, které se zúčastnilo sedmnáct členů slánského klubu, mezi nimiž nechyběli ani mladí jezdci Jakub Hejkal, Nikolas Pergl nebo jejich starší kolegové Matyáš Ryska s Brunem Belanem, kteří pochopili, že plochodrážní sport není jen o závodění a trénování a je nutné si udělat čas i na další věci spojené s tímto sportem. Navíc nechyběl ani jejich kamarád Jaroslav Bartek, který sice jezdí za pražskou Markétu, ale ve Slaném  na stadiónu je více jak doma.

V sobotu měli ve Slaném brigádu | foto Václav Buřič

Naštěstí ve Slaném v týdnu příliš nepršelo a tak se dalo po dráze bez potíží pohybovat  malou technikou, navíc Václav Hasík jako vždy  před sobotní brigádou v týdnu dokázal  připravit určité technické záležitosti, které urychlily a zároveň usnadnily ostatním demontáž ochranných mantinelů a tak tato činnost byla bez problémů za dopoledne ukončena.

Všem za dopolední činnost patří poděkování tak jako těm, kteří zde po občerstvení  dál pokračovali i v odpoledních hodinách v další pracovní činnosti.