Eduard Krčmář rozhodl o vítězném snímku modrobílé obálky České plochodrážní ročenky 2021

Česká Třebová – 2. března
Eduard Krčmář dostal osmnáct špičkových snímků od fotografů magazínu speedwayA-Z akreditovaných na finálovém závodě šampionátu republiky v Plzni. Na obálku chystané knížečky se mohl dostat jen jeden z nich. Český šampión příliš neváhal a ukázal na snímek Karla Hermana, který jej zachytil při explozi radosti ze zisku svého prvního titulu.

 

Loga sponzorů tradičně zdobí obálku oblíbené publikace
Loga sponzorů tradičně zdobí obálku oblíbené publikace

Slánské eso na něm zvedá ruce nahoru, když projelo vítězně cílem rozjížďky s číslem dvacet, jejíž výsledek rozhodl, že o bod předčí úřadujícího šampióna Václava Milíka. Karel Herman zmáčknul spoušť právě včas, aby inkriminovaný okamžik zachytil.

Jeho snímek bude na titulní straně sedmnáctého vydání publikace, jež se obšírně ohlíží za uplynulou sezónou na českých i slovenských oválech. Podařená fotografie je ve své podstatě dokladem, že klíčoví sponzoři mohou být vidět rovněž i na levé straně motocyklu.

Chcete-li mít své logo na titulní straně modrobílé publikace Česká plochodrážní ročenka a ocitnout se v exkluzivní společnosti s Eduardem Krčmářem, není nic jednoduššího, než se ve vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové poptat na podmínky inzerce.

Vítězná radost Eduarda Krčmáře od Karla Hermana bude na titulní straně knížečky Česká plochodrážní ročenka 2021

Foto: Karel Herman