Nechte si podepsat knížky

Slaný – 17. června
Minimálně čtyřiadvacet rozjížděk by měli vidět návštěvníci zítřejšího přeboru ve Slaném. Závodní program startuje úderem sedmnácté hodiny. Ale pakliže na stadión ve středočeském královském městě dorazíte o něco dříve, můžete si koupit plochodrážní knihy za skvělé ceny, jejichž hodnotu zvýšíte autogramem jejich hlavních protagonistů.


Důležité upozornění:

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie, které mohou být použity pro účely propagace firmy Antonín Škach – Angličtina v České Třebové, IČO 866 95 665, jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů. Pakliže při příchodu vyjádříte přání, že nechcete být fotografováni, samozřejmě bude v rámci možností respektováno.


Zítra za vámi přijedou plochodrážní knížky přímo do Slaného
Zítra za vámi přijedou plochodrážní knížky přímo do Slaného

Vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové ve spolupráci s AK Slaný pořádá autogramiádu bývalých plochodrážních es. Bude se konat zhruba v časovém rozpětí 16:00 až 16:30 u stolečku poblíž stánku s občerstvením u hlavního vchodu.

K dispozici divákům budou Milan Špinka, Miroslav Rosůlek, Tomáš Topinka a Zdeněk Schneiderwind. Odpoví ochotně všechny dotazy, vyhoví prosbám o selfíčko a podepíší se prakticky kamkoliv.

Při autogramiádách panuje skvělá nálada: zleva Tomáš Topinka, Milan Špinka, Miroslav Rosůlek, Jiří Štancl a Aleš Dryml

V prodeji bude nejen nová publikace Česká plochodrážní ročenka 2020 za obvyklých Kč 130,-, ale i knihy z produkce nakladatelství Sportpress. Předně půjde o autobiografii Milana Špinky s názvem Zlato z ledu, která bude k mání za Kč 250,-. Nabídneme rovněž poslední kousky výpravné publikace sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA, za níž ze svých peněženek vyndáte pouhých Kč 390,-.

Foto: Mirek Horáček a Eva Palánová