Ve Slaném proběhne autogramiáda

Slaný – 17. dubna
Kola hlavní sezóny 2019 se začínají roztáčet na plné obrátky. V sobotu ve Slaném startuje další dlouhodobá soutěž, a sice přebor, jenž opět bude plnit kvalifikační roli pro mistrovství jednotlivců, které bude pokračovat zkraje září v Plzni. Program zahájí už dopoledne stopětadvacítky, a než zabouří půllitry, máte šanci pořídit si do své knihovničky nejnovější plochodrážní knihy a nechat si je ozdobit podpisy skvělých závodníků.

 

Slánská autogramiáda naváže na podobnou akci, jaká při Velké ceně UNITOP před čtrnácti dny

Stoleček s knihami najdete opět v těsném sousedství stánku s občerstvením, kde proběhne i podpisová akce, kterou jsme pro vás ve spolupráci s AK Slaný připravili. Zatím není jisté, zda dorazí Jiří Štancl, který hostí vzácnou rodinnou návštěvu z Anglie, ale svou účast potvrdil Eduard Krčmář. Jeho podpis se bude skvěle vyjímat jak v publikaci Česká plochodrážní ročenka 2019, tak ve výpravné publikaci s názvem sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA.

Právě v knize Petra Dufka se bude určitě skvěle vyjímat autogram od dvojice mužů, kteří udávali směr naší ploché dráhy v dávnější minulosti. Zdeněk Majstr to nebude mít na slánský stadión daleko, zatímco Karel Průša dorazí na palubě legendárního stříbrného renaultu svého syna Karla, jehož tachometr již olizuje hranici osmi set tisíc ujetých kilometrů.

 


Co bude k mání

Česká plochodrážní ročenka 2019 se bude příští týden prodávat v Praze, v Kopřivnici i ve Slaném

Česká plochodrážní ročenka 2019, nejnovější knížka z produkce vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové, se bude prodávat za obvyklých Kč 130,-. Kniha Petra Dufka a Romana Apeltauera sedmdesátkrát ZLATÁ PŘILBA je oproti běžné prodejní síti zlevněná o šedesát korun, takže ji ve Slaném pořídíte jen za Kč 390,-.

Kromě nich nabídneme exempláře starších Ročenek a také poslední kousky biografie Antonín Kaspera s názvem Sekáček se zlatou přilbou aneb celý život u ploché dráhy či knihy Od řidítek k mikrofonu od Miloslava Čmejly.

Stejný sortiment nabídneme také na Velký pátek při druhém kole letošní první ligy v Kopřivnici. Na Letním stadiónu budou prodej zajišťovat členové klubu na svém stánku se suvenýry.

Česká plochodrážní ročenka 2019 může také dorazit do Vaší poštovní schránky.


Eduard Krčmář bude hostem sobotní autogramiády ve Slaném

Foto: Eva Palánová a Pavel Fišer