Česká plochodrážní ročenka 2018 je jedinou jistotou pardubické extraligy

Česká Třebová – 15. května
Již ve čtvrtek v pardubickém Svítkově pokračuje svým druhým kolem česká extraliga. Při nedělním finále českého šampionátu v Kopřivnici reagovali na otázky po svých sestavách úsměvy spojenými s pokrčením ramen jak Lubomír Vozár, tak Tomáš Topinka. A podobně by se dozajista zachovali Milan Mach a Ján Daniel, pakliže by byli na Letním stadiónu přítomni. A tak je minimálně do zítřka jedinou jistotou fakt, že ve Svítkově bude v přímém prodeji publikace Česká plochodrážní ročenka 2018. Možná už naposledy.


Tipujte:

Kdo vyhraje čtvrteční extraligový závod v Pardubicích?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Z hromady knížeček, které zkraje dubna dorazily z tiskárny Oftis, zbývá již jen pár kupiček, které se stydlivě krčí v koutku poslední krabice od banánů. Budou k mání poblíž vstupu na hlavní tribunu nedaleko od místa, kde se budou prodávat vstupenky a programy.

Bude-li zásoba vyprodána, přímý prodej končí. Pokud ještě část nákladu zbude, přivezeme ho na ouverturu první ligy do Prahy den po SGP České republiky. Nechcete-li letošní vydání zmeškat, raději si jej nechte poslat poštou na svoji adresu.

Knížky ve čtvrtek najdete v uličce mezi depem a hlavní tribunou

Foto: Mirek Horáček