Verdikt padne dnes

Pardubice – 10. dubna
Necelý měsíc po postupu do Grand Final mistrovství Evropy se pardubický Svítkov stane opět dějištěm vystoupení českého národního týmu. V kvalifikaci evropských třiadvacítek se postaví Britům, Francouzům a Němcům, přičemž do finále postupuje jen vítěz. Oproti čtvrté sestavě čtvrtého nejlepšího týmu starého kontinentu musí Zdeněk Schneiderwind učinit jednu změnu, kterou slíbil ohlásit po dnes v podvečer po tréninku ve Svítkově.

 


Jaký je Váš názor?

Kdo by měl být pátým členem českého nároďáku U23?

View Results

Loading ... Loading ...

Z kola ven musí Václav Milík. Úřadující český šampión by do týmu zapadl svou mladou duší, ale datum na rodném listě hovoří nekompromisně. Na českých oválech běží tréninkový proces, který včera zažila pražská Markéta.

Dnes od sedmnácti hodin by měl proběhnout trénink přímo v Pardubicích, pakliže se proti nepostaví déšť. „Po něm zveřejníme páté jméno místo Vaška,“ slibuje Zdeněk Schneiderwind. „Ostatní zůstávají jako na Evropě v Pardubicích a v Grudziadzi.“

 

Česká sestava pro kvalifikace ME U23 v Pardubicích příští sobotu:

Jan Kvěch, Praha
Daniel Klíma, Praha
Adam Bubba Bednář, Praha
Jan Macek, Kopřivnice
pátý závodník dodatečně
Až na Václava Milíka zůstává český nároďák nezměněný | foto Karel Herman

Kostěnice se přidávají k tréninkovému procesu

Kostěnice – 10. dubna
Jaro svými teplotami připomíná spíše léto a jen málokterý domácí stadión neslyšel burácení plochodrážních motorů. Výjimkou není ani oválek v Kostěnicích, kde je možné pravidelně trénovat každou neděli od patnácti hodin. Při prvním akci se sešli dva závodníci, při druhé již čtyři.

V neděli se v Kostěnicích sešli David Hofman, Vladimír Višváder, Dan Macl a Radek Chmelík | foto Aleš Duben