Archiv pro rubriku: speedwayA-Z

Česká plochodrážní ročenka 2024 jde do prodeje

Česká Třebová – 19. dubna
Dnes ráno jsme dostali balíky se zbrusu novou publikací Česká plochodrážní ročenka 2024. Jubilejní dvacáté vydání publikace mapující loňskou sezónu na domácích oválech slovem, obrazem i výsledky dostanete zítra při evropských třiadvacítkách v Pardubicích. V přímém prodeji bude i na některých dalších závodech v Čechách. Stejně jako v minulosti budeme knížečky posílat také poštou. V tomto případě budeme k ceně Kč 150,- účtovat také Kč 80 za poštovné a balné.

Máme ji tu podvacáté

Česká Třebová – 11. dubna
Poslední korektury publikace Česká plochodrážní ročenka 2024 jsou za námi. Nyní je rukopis v rukou odborníků tiskárny Grantis v Ústí nad Orlicí, kteří digitální nuly a jedničky přemění ve stostránkovou knížečku. Pakliže všechno klapne, přivezeme vám ji příští sobotu na mistrovství Evropy do Pardubic.

Třetí sestřička přijde později

Česká Třebová – 20. března
Na jarní úvod závodní sezóny se těší také knížky s plochodrážní tematikou. Stoleček vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebové se prvně objeví příští sobotu při evropském šampionátu družstev v Pardubicích. Nabídne také tituly se svým rukopisem. Slánská sedmdesátka aneb od padesátého doleva a smykem si již řadu čtenářů našla. Ale Březolupská šedesátka aneb historie ploché dráhy na slovácké návsi se širší veřejnosti bude prezentovat vůbec poprvé. K mání budou také poslední kousky starších vydání Ročenek, protože Česká plochodrážní ročenka 2024 prochází závěrečnými korekturami a ke svým větším sestřičkám se připojí tradičně v dubnu. Pro zájemce je poslední šanci zadat si reklamu a dostat svůj inzerát do barevné části a své logo na titulní stránku k Václavu Milíkovi.

Tyto plochodrážní sestřičky najdete na prodejních stolcích jarních závodů | foto Antonie Škachová

 

Václav Milík vybral Karla Hermana

Česká Třebová – 13. února
Vybrat snímek a grafický design titulní strany publikace Česká plochodrážní ročenka je výsadou mistra republiky jednotlivců. Václav Milík opět využil svého práva a tak naše nejnovější publikace bude opět žlutočervená. Ačkoliv práce na ní teprve probíhají a hotová bude až zjara, fotografii, která ji bude zdobit, si můžete prohlédnout již dnes. A přemýšlet, jak by se vaše logo vyjímalo v její společnosti.

 

Vítězný snímek Karla Hermana | foto Václav Milík

V Březolupech, kde Václav Milík loni v září vyhrál svůj osmý titul individuálního českého šampióna, měl magazín speedwayA-Z dva fotografy. Pavel Fišer a Karel Herman mu připravili na prahu sezóny velkou výzvu.

Vybrat z jejich jedenácti snímků nebylo snadné. Líbily se mu všechny a na jednu ukázal až po delším přemýšlení. Na otázku, proč právě tato, přišla humorná odpověď. Protože je na ní on.

Ať tak či onak, Česká plochodrážní ročenka 2024 bude mít na své titulní stránce Karla Hermana, který střídá Kirila Ianatchkova. Spolu s nimi tam již podvacáté budou loga partnerů a inzerentů. Pakliže chcete být s nimi, stačí nás kontaktovat do konce února.

Rekordy lze lámat i s Václavem Milíkem

Česká Třebová – 1. února
I když je teprve ve třech čtvrtinách na své cestě za překonáním dvanácti domácích titulů nepřekonatelného Jiřího Štancla, jeden primát má již nyní. Nikdo nebyl na titulní straně publikace Česká plochodrážní ročenka tolikrát jako on. Na jaře bude tradiční publikaci zdobit akční snímek Václava Milíka již poosmé. Vybere jej sám coby český šampión, ale doprovodit jej tam můžete rovněž vy.

 

Nominační kritérium pro titulní snímek je jednoduché. Musí zachycovat aktuální mistra republiky jednotlivců během mítinku, kdy zlato získal. V klíčovém podniku v Březolupech měl magazín speedwayA-Z akreditované dva fotografy, Pavla Fišera a Karla Hermana.

Jejich fotografie dostane Václav Milík do e-mailu, aby vybral jednu, kterou bude mít jubilejní dvacátá Česká plochodrážní ročenka na své titulní straně. Na exkluzivní místo se spolu s českým mistrem můžete dostat rovněž vy.

Všichni inzerující v barevné části publikace totiž tradičně budou mít své logo rovněž na titulní straně. Bližší detaily vám samozřejmě sdělíme telefonicky či e-mailem. První uzávěrka je plánována na poslední únorový den.

Václav Milík slaví v Březolupech svůj osmý titul, ale na obálce Ročenky bude jeho záběr z akce | foto Karel Herman

Březolupská šedesátka je tady s námi

Česká Třebová – 21. prosince
Každý má rád Vánoce, pravda? Jenže podsaditý kurýr, jenž vykládal dvě těžké krabice ze své modré dodávky, klel jako pohan, jimž jsou křesťanské souvislosti úplně buřt. Ať tak či onak, na světě vezdejším je letošní třetí plochodrážní kniha s rukopisem vydavatelství Antonín Škach – Angličtina v České Třebová. Březolupská šedesátka aneb historie ploché dráhy na slovácké návsi již svým názvem prozrazuje své nosné téma. Hlavní porce prodeje obstará její vydavatel AK Březolupy, ale pár kousků máme i v redakci. Zjara je dovezeme na stadióny spolu s připravovanou knížečkou Česká plochodrážní ročenka 2024. A zamyslíme se také nad bezpečným posíláním poštou. Tedy pokud jste byli celý rok hodní.

Část zásilky Březolupské šedesátky | foto Antonín Škach