Archiv pro rubriku: Komerční zóna

Za dva týdny si slánskou Sedmdesátku budou číst i další

Česká Třebová – 14. srpna
Číst po večerech před spaním je moc krásná záliba. Ještě něco přes dva týdny a knižní trh obohatí nová kniha o ploché dráze. Slánská sedmdesátka, aneb od padesátého doleva a smykem od Antonína Škacha a Antonína Vildeho, jde do výroby. Prvních sto kusů díla o hmotnosti přes kilo s bezmála čtyřmi sty stránkami by mělo dorazit na extraligu ve Slaném v úterý třicátého srpna. Po posledních konzultacích s grafičkou dáme do pucu resty na speedwayA-Z a z chodu pošleme do pohybu tři sta stránek Březolupské šedesátky.

Poslední kompletní verze rukopisu slánské knihy před předáním do výroby | foto Eva Palánová

Opět vychází kniha o silničářské sezóně

Tradičně v předvánočním čase vychází jubilejní 25. ročník knihy Mistrovství světa motocyklů 2022. Kniha obsahuje MotoGP a WorldSBK, dále pak MotoE, Red Bull Rookies Cup, WorldSSP300, národní šampionáty Německa, České republiky, britské mistrovství SBK, Alpe Adria, MS Endurance a Sidecar, Yamaha R3 bLU cRU Cup, IRRC a Northern Talent Cup.

Inzerát Pavla Marka

Prodám plochodrážní motocykl Shupa 125 2ventil na malých kolech s upravenou hlavou k většímu výkonu. Vhodné jak na krátkou, tak na klasickou dráhu. Motor je po kompletní repasi v roce 2021. V ceně sada náhradních kompletně obutých kol. Přidám náhradní díly – karburátor, blatníky, dečky stojan atd… Připraveno na sezónu pro mladé závodníky od sedmi let. Cena Kč 60 000, pro bližší informace a další snímky telefon 602 444 000.